Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem önbizalom romboló egy...

Nem önbizalom romboló egy kicsit? :/

Figyelt kérdés

Amikor nézek videóklippeket és mutatják,ahogy a lányok/pasiknak milyen jó alakjuk van és milyen szép bőrük, néha elmegy a kedvem az élettől és az önbizalmamat is nagyon tudja rombolni:/

Ti hogy vagytok ezzel?Nektek nem rossz ezt nézni?

Nők(lányok)/Férfiak(fiúk)is írhatnak!


2010. nov. 2. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az egyik, másik meg, hogy mindenhol a csillogás, pénz van jelen.. Ha ezek közül valami hiányzik akkor 0 vagy! Ez az üzenete kb.. És ha végignézek az ismerőseimen hát nem nagyon tudnék olyat mondani akinek az élete megközelíti azt amit ezekben a klipekben meg reklámokban mutogatnak..
2010. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az pénz és csillogás,amivel becsapják az embereket,nem hiába fajultunk el:/
2010. nov. 2. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
A sok smink, a világítás, az utólagos retusálások meg a flash videók bevágása a háttérbe csodákra képesek... :) Tudom, mert ez a munkám.
2010. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. nem nézek ilyen klippejket, mert a számomra hallgatható zenéknek nem ilyen klippjei vannak:D

2. nem zavar, mert elégedett vagyok az alakommal, és tisztában vagyok vele, hogy azok a lányok agyon vannak photoshoppolva, retursálva stb.

21/L

2010. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na egy szakmabeli=D

Akkor lehet nem is kéne ezzel foglalkoznom....de akkor is eléggé tud irritálni>.<

2010. nov. 2. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

HA látnád ezeket a szép bőrű,szép arcú lányokat a valóságban már nem is lennél irigy rájuk..A smink a retusálás,és a fények tényleg csodákra képesek..

Ismerek egy fiatal lányt aki a manöken szakmában forog.Nagyon magas,kedves,és szép bőrű lány..De csak a fotókon.Valójában a bőre nagyon csúnya,a sok smink tönkre tette.Olyan mintha himlőhelyes lenne vagy pikkelyes..nem tudom..De rossz érzés hozzáérni is mert nem sima,puha,hanem érdes...Hát én nem örülnék ily "szép bőrnek"...

Így nagyon is elégedett vagyok magammal..

Ja! és én sem nézek ilyen klipeket,mert én csakis jó zenééket hallgatok.

2010. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Nah most én kiadom magamból nem érdekel ki mit ír erre.


Sz@rd le ezeket a felkarolt celebeket, azért néznek csak ki jól mert ezek vannak a médiába! Jó az arcuk? Persze, van rajtuk 10 kiló smink, anélkül átlag alattiak mind, ide értve az összes zac efron, adam lambert k.öcsögöket. A nőkről nem is beszélve, azoknak sminkből áll az arcuk.


Tökéletes a testük? Hogyne, ez a munkájuk. 100 fős edzőbrigáddal, meg a pofájukba nyomják a kaját semmi más dolguk nincs meg az, hogy mutogassák a mű külsejüket.


Neked meg egy átlag embernek mi a dolga? Reggel 8-tól délután 4-ig tanul hazaér megírja a leckét aztán lefekszik és ez ismétlődik... A munkás emberről nem is beszélve. Így kicsit nehézkesebb ám a tökéletes testet elérni.


Bármely átlag kinézetű emberből lehet gyönyörűt varázsolni.


Fiú létemre én is sokat agyaltam ezen, de én már nem törődök ezekkel a sztárocskákkal, hülye létemre én is tettem fel anno magamról képet persze, hogy leszóltak mert nem vagyok a médiába. De persze az Ian Somhalder vagy mi a tököm az tökéletes meg hú de jól néz ki, hát persze mert ő van a médiába. Ennyi a válasz az egészre.


És kijelentem, hogy ezek közül egyik se néz ki jobban nálam, csak rajtam nincs öt kiló alapozó meg tököm tudja micsoda.

2010. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott a pont.
2010. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon igazatok van!Így elgondolkodtam a szavaitokon és tényleg!Köszönöm,mert most legalább szépnek érzem magam=)

A photoshop meg hasonló dolgok a világítás,smink ezek tényleg sokat dobnak rajtuk!

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!