Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ha ti ott lenn borotvál...

Lányok ha ti ott lenn borotváljátok nektek szép sima lesz vagy látszani fog olyan fekete (a szőrszál bennmaradt része) mert nekem látszik? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer leborotváltam, és látszott, de nem érdekelt különösebben. Miért érdekelne, ki nézi? A barátom emiatt nem fog dobni, másoknak meg úgyse mutogatom.
2010. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én minden másnap borotválom és nincs fekete pöttyök.
2010. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem aznap este még nagyon szép sima, és semmi nem látszik. másnap reggel ven ez mint neked. és délután már kezd nőni -.-
2010. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van :S de ha minden nap vagy másnap borotválom nagyon meg fog erősödni nem? És ha nagyon megerősödik mi lesz?
2010. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!