Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miben tér el az eredeti és a...

Miben tér el az eredeti és a hamis parfüm?

Figyelt kérdés
Néhol belebotlok olyan márkásnak mondott termékekbe, melyek az eredeti árhoz sem közelítenek.. Az is eszembe ötlött, hogy kipróbálom mennyiben különböznek. Szerintetek?
2010. nov. 3. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Az eredetinek egy hét után is érzed az illatát a hamisnak kb 2 napig se...
2010. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eredetinek magasabb a koncentrációja, illatanyag tartalma,az utánzat pedig csak pár órán keresztül tudja biztosítani az illatot!
2010. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a hamisnak nagyon hamar elmegy az illata
2010. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D köszönöm, egyhangú válasz volt ;)

Ha más észrevétel van köztük, írjátok le!

2010. nov. 3. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vettem egy hamis parfümöt, hogy betegyen a sulis szekrényünkbe, mintha "légfissítő" lenne. Tényleg nagyon hamar elment az illata. Néhányszor befújtam vele magam, mert amúgy isteni illata volt. És gondoltam inkább elhasználom de 2 óránként kellett magam befújni vele. De azt vettem észre, hogy amikor köszöntem a barátaimnak és adtak puszit, mindenki megkérdezte hogy mi ez, mert nagyon rossz íze van az arcomnak :D (pedig nem fújtam rá és ők sem nyalták végig az arcom). A barátom is amikor megpuszilta a nyakam, mondta hogy hááát érdekes:D Eredetinél sose volt ilyen pedig nagyon sok parfümöm volt már.
2010. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!