Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Hogyan jobb a női...

SÜRGŐS! Hogyan jobb a női nemi szerv az ágyban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
holnapután fogok először lefeküdni a barátommal. milyen legyen alul? nagyon szőrös? ritkítottan szőrös? csak egy csík? teljesen csupasz?
2010. nov. 3. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a csupaszt szeretem.
2010. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sejted milyet szeret?
2010. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát én nemtudom mert nem mertem megkérdezni tőle..
2010. nov. 3. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyen csupasz^^Ha meg szőröset szeretne akkor megnöveszted újra,de még ez mindig jobb,mintha szőrössel állítanál oda miközben nem is szereti.
2010. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem várj még a szexszel. Több okból mondom ezt. Ha még nincs köztetek akkora intimitás, hogy erről beszéljetek, illetve ha egyáltalán Te emiatt szorongsz, meg a leírtakból ítélve még semennyi petting se volt - akkor szerintem még nem jutott el a kapcsolat arra a pontra, hogy szexeljetek. A szex csak akkor lesz jó, ha felszabadult vagy és nem szorongsz.

Amúgy meg egy jó kapcsolatban a pasi nem fordul el undorodva, akármilyen a nemi szerved, hanem szétörüli az agyát, hogy Te szétrakod neki a lábad. ;) Később is meg lehet az ilyesmit beszélni hogy ő és TE hogy szeretitek.

2010. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha megbeszéltétek, hogy holnapután lesz a nagy nap, akkor ezt a dolgot sztem igazán megkérdezhetnéd, nem? egyébként én si a kopterra szavazok :D ja! nem biztos, h jó ötlet, h megvan a pontos dőpont, h melyik nap fogtok.....időre nem lehet kedvet csinálni, de azért sok szerencsét!! és kívánom, h úgy sikerüljön, ahogy szeretnéd!! :)
2010. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább csak csíkra, az valahol átmenet a kettő között. Amúgy nem valószínű, hogy amiatt utasítana vissza, hogy milyen fazonra nyírtad, max később megjegyzi, h neki így vagy úgy jobban tetszene.
2010. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért még ne feküdj le vele tényleg, ha eddig még csak nem is látta a lenti helyzetet... Oo

Gondolom fiatal vagy, ezek a srácok meg már csak az átszabott csupaszított pedofil hajlamokat keltő punikat ismerik... De ha neked az nem jön be, akkor hagyj egy csíkot, kevesebb talán az irritáció is.

2010. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!