Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoli vagy nem szoli?

Szoli vagy nem szoli?

Figyelt kérdés
Ki van ellene vagy mellette és miért? Nekem nagyon világos bőröm van és nem szeretem. Így egyre gyakrabban járok szolizni.
2010. nov. 4. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem szoli, mert nagyon káros


18/L

2010. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
ha szoliba fogsz járni... akkor sajnos... PIRÍTOTT KUR VA LESZEL!
2010. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem szoli, nekem nem tetszik ha valaki agyon van szolizva
2010. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
28%
Nekem is elég világos bőröm szóval én is járok szolizni. A lényeg hogy ne vidd túlzásba, szeintem egy héten max. 2szer bőven elég.
2010. nov. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoli, nekem néhány hónap alatt megráncosodott a bőröm tőle, pedig kentem. Pedig nem voltam gyakran, átlag hetente kis időre.


Én nem szeretnék 30 évesen full ráncos lenni, úgyhogy inkább a barnítóra szavazok, lehet, hogy kicsit műszíne van, de a szolinak is - és a barnítós testápoló legalább nem teszi tönkre a bőröm.

2010. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szolis lányok bőre nagyon mű. Meg óriási károkat fog később még okozni. Egyik barátom anyja is 10 éve még folyamatosan járt pótnapozni és most tiszta ráncos a bőre. A világos bőrűek meg még jobban vannak veszélyeztetve. Szóval inkább ne.
2010. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is világos a bőrőm, de én így szeretem. A világért sem csúnyítanám el ál-barnasággal! :)

Szerintem a világos bőr is ugyan annyi embernek tetszik mint a barna.

Am meg a nagyon káros a szoli, én semmiképp nem ajánlom...

2010. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szoli.Szépen barnított bőrnél szerintem nincs szebb.
2010. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem szoli


Mert pont olyan, mint a hajvasaló például

Kihasználják, hogy az emberek többsége mindig azt hiszi, hogy a szomszéd udvara zöldebb

És valóban mindenki saját magával cseszik ki, mert a szolinak rengeteg mellékhatása van, nameg ne akarjon mindenki olyan lenni, mint a másik

2010. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

21:38

Ja a napon barnult bőr szerintem is szép, de abból is az ami nincs túlzásba véve. De a szolis barnaság nagyon mű, olyan sárgás-vöröses színű a csajok bőre a szolitól. Nagyon kiábrándító tud lenni. Egyébként nekem jobban tetszik a barna bőr, mint a fehér, de a fehér meg 100x jobban tetszik a szolis barna bőrtől. Szóval a válaszom, nem szoli!

2010. nov. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!