Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon Tanácsadónő szeretnék...

Avon Tanácsadónő szeretnék lenni, de elöbb lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

ha pl.:5-10ezer ft-ért rendelek abbol én mennyit kapnék?

tehát mennyit keresnék vele? És ha pl. nem lenne rendelésem akkor engem ér valami hátrány (gondolok itt arra h fizetnem kéne-e,vagy nem történne semmi?) ha neten regiztrálok akkor soha nem találkozok személyesen a munkáltatoval?


2010. nov. 4. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és a megrendelöktöl elkérhetem előre az összeg felét?
2010. nov. 4. 21:54
 2/9 hot_kiss ***** válasza:
100%

Anyumnál úgy volt, hogy egyik AVON-os barátnője "húzta" bele ebbe az egészbe.

Azthiszem, hogy a rendeléseknek a 10 vagy 15 %-a a Tiéd.

Olyan még nemvolt, hoyg nerendelt volna senki, de ha jóltudom, akkor nemkell fizetned. (Miért is kéne? :)

A netes regisztrációról fogalmamnincs.

Az előre elkért pénz meg szerintem inkább kicsit bunkóság.. SZERINTEM.

2010. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak azért kérném el h nehogy becsapjanak h rendelnek és mikor viszem azt mondják,h bocs inkább nem kell,meg nincs most pénzem.de nemtom...lehet h igazad van
2010. nov. 4. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor kezdtem, akkor neten jelentkeztem és úgy volt, hogy felhívott pár hét múlva az a koordinátor, akihez tartoztam és személyesen találkoztunk, hogy megbeszéljük a dolgokat. A fizetésről pedig azt mondta, hogy csak akkor adjam oda a termékeket, amikor fizet a rendelő. Így te is megkapod a pénzed, ha meg nem fizet, akkor vissza tudsz mindent küldeni, fizetned sem kell emiatt.
2010. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyi marad meg neked, az attól függ, mekkora összegben adsz fel rendelést. Ha 5000 forint alatt, akkor rosszul jössz ki, mert semmi nem marad és még szállítási költséget is kell fizetned. Ha 5000 felett vagy, akkor nincs semmilyen költség. 5000-14999 forintig 15% kedvezményt kapsz. 15000-24999 forintig 20% a kedvezmény, 25000 forint felett pedig 25%. Ha például rendelsz 28 ezer forint értékben, akkor megmarad neked 7000.

Nem kell a vásárlóidtól előre elkérned a pénzt, mert a csomag átvételekor neked sem kell fizetned. Kapsz egy csekket, amit a csomag megérkezése után 2 héten belül kell befizetni. Akkor összeszeded a pénzt a vásárlóidtól, befizeted a csekket és ami marad, a különbözet, az lesz a te kereseted.

Ha egy kampányban nem rendelsz, semmi nem történik, viszont sok ajándék és akció is jár a tanácsadónőknek és sokszor ahhoz vannak kötve, hogy minden hónapban legyen rendelésed. Szóval annyi, hogy ezekből kiesel.

A netes regisztráláshoz sajnos nem tudok hozzászólni.

Azért remélem segítettem. :)

20L

2010. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm nagyon sokat segítettetek
2010. nov. 6. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

kicsit OFF



Szia!


ha még nem vágtál bele, de még mindig érdekel nálam tudsz jelentkezni!



Üdv, Brigitta

2010. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az egyik hozzászóló egész érdekes választ küldött be de úgy vélem nagy veszélyes az a taktika. Az egy dolog, hogy Avon termékek befizetésére két hetes határidő van de én nagyon ajánlom minden Avon tanácsadónőnek, hogy terméket csakúgy adjon oda bárkinek is, hogy a pénzt is elkéri tőle. Ha egyszer egy terméket már kiadtunk a kezünkből, utólag már fújhatjuk a pénzünket. A tanácsadónak viszont az Avon felé mindig ki kell fizetnie, ha becsapták, ha nem. Szóval erre érdemes odafigyelnie.


Itt lehet jelentkezni:

[link]

2011. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnétek tanácsadónők lenni, én szivesen segitek : beki1983@gmail.com
2013. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!