Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen számotokra egy szép...

Milyen számotokra egy szép szem, vagy csinos ott, bájos pofi?

Figyelt kérdés
Főleg ha nőkről van szó, főleg pasik írjanak, de csajok a ti véleményetek is érdekel
2010. nov. 4. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a mandulavágású vagy a cicaszem tetszik,főleg ha feketével hangsúlyozva van,nagy fekete szempillákkal,attól meg olyan bájos.

Ne legyen ragyás és túl kerek(Bááár van akinek ez is jól áll...)

Ne legyen nagy orra és álla.

Finom,nőies vonások..ennyi:)

2010. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi, és szemszín vagy szem méret esetleg? szemöldök?

és mi az a msink ami tetszik, mi az ami már túl sok

2010. nov. 5. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaa igen.Hát szerintem a szemszín nem számít,mindegyikbe van szép.A zöld olyan szenvedélyes a kék feltünő a barna melegséget sugároz:)Csak a haj is passzoljon a szemszínhez.

Szemöldök:Ne legyen túl vékny,természetes hatású legyen ,de ne bozontos,hanem azért formára szedett.

És pl egy szőke hajhoz ritkán áll jól a fekete szemöldök,ahogy fekete hajhoz sem túl jó a világos..szóval érted:)

Smink:Azért van ami már sok,pedig én szeretem festteni magam.

Pl az a halvány rózsaszín rúzs nekem nagyon nem tetszik.

Meg ha össze nem illő szineket kevernek.

Bőrszínhez,szemszínhez illő sminket kell választani.

Szerintem a feketén kifestett szem,hosszú szempillák,szájfény esetleg egy kis kőpúder,pirosító még nem túlzás és mindenkinek jól áll:)

Persze izlések és pofonok.

2010. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 21/L
2010. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó és bocsi a hibákért,csak gyorsan írtam"festteni":DD helyett pl festeni.

Ok most hagyom,hogy más is írjon:)))

2010. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha természetes,egy kis smink még elmegy,de ne legyen vakolat rajta,legyen bájos mosolya és nőies,lágy vonásai:)
2010. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és kihagytam h a szem is nagyon lényeges,hiszen az a "lélek tükre":D szóval fontos h látszódjon a tekintetében egy kis huncutság:D
2010. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Nekem is tetszik a bamba, nagy, kék bociszem, meg a mosolygós kicsi szemek is, ami olyan mint egy gomb, tök aranyos, főleg ha olyan sötét h a pupilla nem is látszik. Meg a macska szemek, ami olyan halvány sárgás zöld, mintha világítana, hosszú szempillával az igazi feketén kihúzva, de a mandulavágású őzike szemek is jöhetnek

pl Amy Lee (Evanescence énekesnője) Christina Ricci (Végtelen történet csöppnyi császárnéja és az Adams Family ben a sápadt arcú kislány)

2010. nov. 5. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!