Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Befesteném a hajam feketére....

Befesteném a hajam feketére. De van egy kis problémám? . (Lent)

Figyelt kérdés
Szóval most vörös a hajam (festett) de átszeretném festeni feketére. Az lenne a kérdésem,hogy mit csináljak, hogy TÉNYLEG jól nézzek ki, amúgy a szemöldököm barnás, mert eredetileg barna a hajam, a szemöldökömet is befessem, vagy huzzam ki cerkával?:O És magas a homlokom, akkor a fekete jól állna???
2010. nov. 5. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Fotózd le magad,majd a képen fesd be a hajad feketére..Könnyen megtudod,hogy jól áll-e.Ma már olyan sok olyan program van amivel ezt is megtudod csinálni..

Mi így,hogy azt sem tudjuk hogy nézel ki,nem mondhatjuk,hogy jó vagy rossz a fekete haj.

2010. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, de semmiféle programom nincs:S és letölteni se szeretném (apám géépe)
2010. nov. 5. 00:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig fekete hajam volt,barna szemöldökkel..ez nem üt el túlzottan,legalábbis nekem nem,mert nagyon sötétbarna a szemöldököm. :) Amúgy fekete után vörös lettem,most eredeti barnára befestette,hiba volt feketére festeni,mert az eredeti barna hajam is szép volt. :S Bár már neked is mindegy,mivel vörös is festett..Na mindegy,ez az átka a divatnak. :D

18L

2010. nov. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fesd kékes feketére, az jól néz ki, kékesen csillog.
2010. nov. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csinál magadról egy képet, nappali fényben, a hajad hátrafogva.

Utána töltsd fel ide: www.taaz.com

Regisztrálsz az oldalon két másodperc alatt, feltöltöd a képet és nem csak hajak közül válogathatsz de még ki is sminkelheted magad :)

Én órákat elszórakozok vele :):) Mert angol ugyan az oldal de tök ingyenes és tök jól meg van csinálva, nem gagyi.

2010. nov. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok okoskodni, sem beleszólni az ügyeidbe, de NE! Ha nem ez életed vágya, akkor inkább nagyon sötét barnát, de a fekete egy átok. Sokkal jobban tönkreteszi a hajad, mint bármi más szín (speciel a szőkénél is jobban!), és megszabadulni sem könnyű tőle, rengeteg időt és pénzt fel tud emészteni. Úgyhogy ha nem ragaszkodsz hozzá, inkább egy sötétbarna. (Én már megszenvedtem a feketével...)

A szemöldöködet viszont ne fesd be! Komor lesz tőle a tekinteted. Ne ceruzával húzd ki, hanem lehet kapni port, olyan, mint a szemhéjpúder, csak a szemöldöködre kell felvinni. Van hozzá ilyen speciális ecset, olyan, mint a lapos szemhéjpúderecset, csak a szálai ferdén (tehát pl jobb oldalon hosszabb, és átlósab bal oldal felé rövidül). Sokkal természetesebb a hatás.

2010. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!