Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el ha szeretnék...

Hogy érhetem el ha szeretnék kicsit ducibb lenni?

Figyelt kérdés

Most sem vagyok olyan vékony mint egy modell, de nekem az a kicsit duci alkat úgy tetszik :)na persze nem az amire már azt mondják hogy kövér, vagy túlsújos.

Csak így most olyan átlagosnak vagyok mondható, és hát melleim sem túl nagyok, oda is szeretnék felszedni :))

Szóval volt már így valaki? Mit kezdjek ezzel hogy el tudjam érni úgy hogy közben maradjon formás alakom is?

Amúgy alapbol popsira szedek fel főleg, de ezt igy egyenletesen szeretném, főleg felsőtestre.:) Ajánlani tudtok vmit? :D


2010. nov. 5. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
szerinted mit mondjunk?egyél csokit, fagyit mindent.
2010. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sport és bőséges étkezés. de ez alkatfüggő.
2010. nov. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nem birok annyit enni,így is annyit eszek amennyi jól esik :D amugy köszi eddig
2010. nov. 5. 22:59
 4/8 A kérdező kommentje:
( ja meg hogy sikerült e ez már valakinek? :) )
2010. nov. 5. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:

későn egyél és utána egyből feküdj le aludni :D

vagy pl hétköznap amikor nincs semmire időd, nassolj vagy ugyanazt, mint fentebb: egyél és vagy feküdj vagy aludj. :D

pár hét alatt ducibb leszel ;)

2010. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Amúgy alapbol popsira szedek fel főleg" Akkor most is oda fogsz... Ez alkat kérdése, sajnos...
2010. nov. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard ezt. Én nagyon sovény voltam kissebb koromban, nem szerettem enni, válogattam nagyon. Aztán anyukám felfedezte, hogy szeretem a nutellás kenyeret és állandóan vette nekem a nutellát, egész nap azt ettem, kenyérrel, vagy csak kanalaztam. Olyan boldog voltam, mikor ülve, nagyon összegörnyedve látszódott egy pici hurka a hasamon. Aztán elindultam a lejtőn, nagyon meghíztam, mostmár imádok enni, mindegy mit, és 10 év elteltével van egy jó 10 kiló feleslegem, amitől nem nagyon tudok megszabadulni( lefogyok, aztén visszajön)

De ha midnenképp akarsz hízni, akkor a nutella tuti recept.

23/L

2010. nov. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék meghízni... 37 kg és 161 cm vagyok. :S de nem megy, egyszerűen nem tudok többet enni.
2010. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!