Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menyiért csinálnák meg ezt a...

Menyiért csinálnák meg ezt a képet tetoválásként?

Figyelt kérdés

[link]


Főleg olyan tintával ami egy idő után eltűnik..:)


2010. nov. 6. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nee:\
2010. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ez rémes, meg ne csináltasd!:S
2010. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember viseli pont ugyanezt a mintát,semmi egyedi nincs benne,gáz. amúgy óránként 5ezerrel dolgoznak,ez kb 3 órás munka,úgyhogy 15 ezer körül,de számolhatsz 20at is.Ez a normál tetoválás,nem tudom mennyi,egyáltalán hol alkalmazzák a kikopó tintát,de az se jön ki 100%osan,úgyhogy jól gondold meg.Amúgy bemész egy szalonba és megkérdezed.

18L

2010. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek ugyanez a minta van a karján... szerintem gagyi állatot nonfiguratívval párosítani... meg még mosolygó farkas, hát beszarock :D
2010. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell piszkálni, kinek mi tetszik. Amúgy sokmindentől függ, mekorában szeretnéd és hogy milyen szalonban csináltatod. Nekem meret alapján számolták ki az árat, a lapockámon van, olyan két tenyérnyi nagyságban 25 ezer volt és sima fekete, nem szines. Nézz utána szalonaokban, vagy akár neten is. Amúgy a kikopós tényleg nem kopik ki teljesen és szerintem kevés helyen csinálnak ilyet, én nemis tudok ilyenről, hogy hol csinálnák. Jól döntsd el hogy mit is akarsz csináltatni, mert az ott marad.
2010. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!