Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi mindenre használható az...

Mi mindenre használható az olivaolaj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
borapolashoz,hajpakolashoz,fozeshez:)erre gondolsz?
2010. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, arra gondoltam, hogy főzésen kívül mi mindenre lehet még felhasználni. Azt is hallottam, hogy körömerősítésre is nagyon jó. Bőráplásra hogyan?
2010. nov. 6. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Siman kend a borodre mint egy testapolot,mellkasodra nyakadra es arcodra is teheted.Fura illatod lesz de egy ora mulva lemosod es selymes lesz a borod tole.A kormodet is bemaszirozhatod vele,szep fenyt ad es taplalja.Ugyan igy a hajadra is kenheted majd kosd be kicsit zacsival es 30perc mulva mosd le.Testradirnak is jo ha ossze kevered tengeri soval.En ezeket szoktam es mind jo.
2010. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arcápoláshoz és tojássárgájával elkeverve szoktam használni, illetve a hajamra szoktam kenni pakolásként.
2010. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!