Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép vagyok? (túl rövid)

Szép vagyok? (túl rövid)

Figyelt kérdés

szépnek tartom magam, de mindenki azt mondja, csúnya vagyok...

meg h dagadt:S de én így tetszem magamnak!!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. nov. 6. 14:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Mert a többség gyökér, és a szivacsmellű semmilyen p*csák jönnek be nekik. Nem vagy egyébként csúnya, szóval, nem tudom, hogy a "kedves ismerőseid" mégis mi a francot képzelnek magukról... És ha jól érzed magad, az csak rátesz egy lapáttal! :) A kisugárzás nagyon fontos!!! Egyébként lehet, hogy beképzeltül fog hangzani, de én is szépnek tartom magam! xD Az meg hogy van rajtad egy kis husi, hát istenem?! Nekem meg kéne pluszba 4-5 kiló szerintem, de ettől függetlenül én is jól érzem magam és meg vagyok magammal elégedve! A "midenki" meg kinyalhatja...
2010. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó a túlsúly nem azért a rossz elsősorban mert ronda. Szív és érrendszeri betegségek, cukorbetegség, izületifájdalmak, fáradékonyság stb... mégszerintem lehetne sorolni...
2010. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Oláh a vezetékneved? Komolyan kérdezem mert van egy osztálytársam aki baromira hasonlít rád
2010. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Hát az egészséges önbizalom nem árt, de te túllépted szerintem. Alkatoddal nincs bajom, jól áll, csak szerezz egy normális melltartót, hogy ne a hasadig érjen lassan, meg alkatodra való ruhákat. Ne pózolgass, nem áll jól. Ha szolizol, felejtsd el, meg amúgy is keress fel egy kozmetológust, mert ez a bőr még egy 35évesnek is pocsék, te viszont gondolom azért fiatalabb vagy.

Többet ki lehetne hozni mindenesetre.

2010. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
szerintem KAMU
2010. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

vagy kamu vagy pedig kamu

amúgy ha így tetszel magadnak akkor no problem ugyebár

2010. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én se mondom,hogy szép vagy,de az én készülékemben van a hiba,mert én csak úgy tartom saját magamat is szépnek,ha a súlyom nem emelkedeik 54 kg fölé. Továbbá csak sminkben tetszem magamnak és akkor van az önbizalmam a topon ha a fejem frissen fodrászolt. Szóval én se rendelkezem normális világnézettel. Örülnék ha természetesebb lennék, de egyelőre ilyen vagyok.
2010. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én szebb vagyok:P Lényeg az önbizalom!

De a cicijeid szépek, irigylem őket!

2010. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ideje fogyozni...És az arcod is ronda.. Jó ha az embernek van önbizalma, de azért ne legyél már vak.CSinos lányt lehetne belőled kihozni, ha igényesebben öltözködnél, illetve szebb lenne a hajad, a bőröd..Most olyan proli hatású vagy..
2010. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nem vagy annyira ronda, csak igénytelen.
2010. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!