Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet kapni a dm-ben vagy a...

Lehet kapni a dm-ben vagy a szossmanban valami szőkítő krémet?

Figyelt kérdés
a karomon elég erősen nő a szőr, de szőrteleníteni nem szeretném
2010. nov. 6. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van kimondottan háztartási bolt ott lehet kapni szőkitöport+hidrogént hozzá a dm-ben még nem láttam,de nem azt jelenti hogy nincs.Szerintem menj be és mond h ezt szertnél,mert az is lehet h egyik boltban van a másikban nincs,amúgy úgy olvastam a neten h van,de tesom dm-ben dolgozik és ők nem árulnak.
2010. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
mi az a szossman? xD
2010. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha találsz akkor mindenképpen vegyél vazelint asszem a patikában kikevernek(borvazelin a neve)na evvel be kell kenni a szökiteni kivánt börfelületed ugy h ne nyald le a szöröket közbe azaz a szörrel ellentétesen,mert ez megvédi a böröd és nem pirositja ki vagy égeti meg.
2010. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet kapni, de láttál már olyat, akinek, ha olyan fény vetül rá, hosszú szőke bajsza van?Az miért jó?Ha jó párszor legyantáztatod, sokkal szebb lesz és ritkul a szőr is, talán tégy egy próbát..
2010. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Karrol van szó nem pedig bajuszról:)Persze a gyanta is jó dolog és ott ritkit is,arcon nem feltétlen ajánlom,mert van akinek érzékeny a bőre és nem csak a szört szedi le hanem az egész bört is a kezelt terletről.
2010. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A dm-ben 800 Ft-ért lehet kapni; Vita Color szőkítő szett a termék neve.
2010. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az nem szossman hanem rossmann :)
2010. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!