Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fekete hajszín jól állna ehhez?

A fekete hajszín jól állna ehhez?

Figyelt kérdés

Világos bőröm van, néhány szeplő, inkább csak tavasszal, nagy zöld szem, sötét szemöldök, kerek, babás arc, pisze orr.

Szeretnék kicsit öregebbenek tűnni, mert bár 23 vagyok, nem nézek ki még 18 évesnek sem. Nemsokára elkezdek dolgozni egy olyan helyen, ahol jó lenne ha komolyan vennének, ezért kéne egy kis öregítés.

Fekete haj jól állna? Vagy sötétbarna? Most festett szőke, de nem szeretem, az eredeti szőkésbarna.

Jah és vörös szóba se jöhet.


2010. nov. 7. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak azért ne fesd be a hajad, később meg fogod bánni, biztos szép lehetsz amugy:)ahogy így leírtad magad.


17/L

2010. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A sötét hajszín egyértelműen jobban áll a te típusodhoz.

Én az Xtra Sötétbarnát választanám ami vmikor feketének, vmikor barnának tűnik.

2010. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem világos bőrhöz szörnyű a sötét szín.
2010. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


tessék

az hülyeség, h a világos bőrhoz csak a szőke, vagy a világos színek passzolnak

és a zöld szemhez és sötét szemöldökhöz igenis a sötét haj áll jól

2010. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jah és mivel most szőke vagy én nem egyből festeném be nagyon sötétre,mert akkor lehet, h nagyon drasztikus lesz a változás
2010. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát már kezd kikopni, meg lenőni a szőke, már inkább az eredetihez hasonlít. Én is félek, hogy túl drasztikus lenne a váltás, még sopse voltam sötét.
2010. nov. 7. 12:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Tönkre fog menni a hajad, és egy fél vagyon lesz, mire megfogja. :D Szőkített haj szereti ledobni.

Babás archoz szerintem nem mindig előnyös a fekete, és nem úgy öregít, hogy idősebbnek tőnsz, hanem megfáradtnak és öregnek, ami nem hiszem, hogy pozitív.

Szerintem inkább valami világos-középbarnával próbálkozz, utána esetleg fokozatosan.

2010. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fekete nem csak öregít, de a kontraszt miatt ki fog emelni minden bőrhibát, és keményíti a vonásaidat. Kérj meg egy hozzáértőt hogy csinálja feketére a hajad egy fotón, vagy menj el egy parókaboltba, és próbálj fel egy fekete parókát.


Amúgy ha festetsz, szerintem csak fodrásznál tedd, és semmi képpen sem hennával. Az egyik ismerősömnek szó szerint csomókban jött tőle a haja, utána fél évig orvosról orvosra járt, hogy csináljanak vele valamit, mert megkopaszodik.

2010. nov. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
próbáltam már fekete parókát, de nem igzán jöttem rá belőle, mert teljesen más volt a frizura és a haj formája mint az enyém. Annyit vettem észre, hogy csinosított, amin nagyon meglepődtem.
2010. nov. 7. 14:45
 10/10 hot_kiss ***** válasza:
Ha befesteted a hajad, akkor szerintem sötétbarnára festesd és szerintem jobban is állna, ahogy leírtad magad. (:
2010. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!