Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire tetszik ez a...

Lányok! Mennyire tetszik ez a férfi test? 10-es skálán értékeljétek! Mi az amin még változtatnál? Túl kevés-sok? Nem elég szálkás? Stb.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2010. nov. 7. 15:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen kidolgozott test, bár nekem az tetszik, ha ettől kevésbé izmos, ami pedig nagyon ronda, az a lefelé mutató mellbimbó, amiről persze nem tehet.

Kapjon 7,5-et.

2011. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Most, hogy újra megnéztem a képeket, csak megerősített benne, hogy én mennyire nem szeretem a nagy mellizmokat. Olyan, mintha csöcsös lenne. Azt szeretem, ha lapos a mellkas, és nem domborodik ki a mellizom, vagy csak egy kicsit, és persze amikor a mellbimbó + udvar úgy helyezkedik el, hogy nem a mellizom vonalának alján van, hanem fentebb.

Szóval inkább csak 6 pont.

2011. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, nem azt mondom, hogy tökéletes meg minden, mert annyira nem szeretem az izmos férfiakat, de amúgy nagon jó:D bár nekem a szőr nagyonnagyon nem tetszik.20/L
2011. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
te vagy az aki Hugh Jackmannel egy napon született, csak pár évvel később, ugye, hogy ugye?:D
2011. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
hát nekem nem tetszik... főleg a karján az a verőér vagy akármi ami úgy kidudorodik... de egyébként sem tetszik...
2011. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
4 pont:(
2012. máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
kicsit szoros es feher a bore,de alakra nagyon szexi tetszik :)
2012. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jön be . mit változtatnék rajta: mindent! túl izmos,túl ronda stb..lehet utálni lehet lepontozni de nekem ez a véleményem :D
2013. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!