Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoktak fizetni az utazási...

Szoktak fizetni az utazási irodáknál a szakmai gyakorlatosoknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Februártól kell mennem 2 és fél hónap szakmai gyakorlatra,és utazási irodába szeretnék menni. Szeretném megkérdezni,hogy szoktak-e fizetni a szakmai gyakorlatosoknak,és ha igen kb. mennyit? (Legfőképp a Neckermann,Ibusz,Best Reisen,Vista érdekelne,de jöhetnek a kisebbekről is infók) Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakosok általában nem kapnak pénzt, ha mégis, az a főnök jóindulatától függ...szal ne számíts túl sok pénzre.
2010. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neckermann ad fizut (ahhoz képest elég jót, főleg ha kodolányis vagy), de gyakorlat szempontjából nulla.
2010. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ! Igen,már tudom,hogy fizetnek,mert oda megyek:)

Azt kifejtenéd légyszives,hogy gyakorlat szempontjából miért nulla?

Hol volt a gyakorlat?Mert szerintem ettől is függ.(Én valószínűleg a Pólusban leszek)

2010. dec. 7. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen sok függ az irodától, én a Batthyáról hallottam jókat :) Egyik kolléganőm is a Pólusban volt gyakornok, neki anno tetszett, de az jó néhány éve volt.

Én azért voltam elégedetlen a gyakorlatommal, mert alig tanultam valamit, csak biztosítást kötöttem, meg adatbázist rendszereztem, miközben a többieknek már régen megtanították a foglalós programot.

2011. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ilyen későn válaszoltam, de most vettem észre, hogy reagáltál arra, amit írtam :)
2011. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!