Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon katalógushoz hogyan, mi...

Avon katalógushoz hogyan, mi áron juthatok? Hogy működik ez, hogy ha én rendelni szeretnék?

Figyelt kérdés

És kell fizetnem érte?

Láttam itt lehet kérni elvileg..

[link]


Köszi a segítséget.


2010. nov. 8. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A katalógus ingyen van, és akkor is kaphatsz, ha nem akarsz, mert az ezzel foglalkozó ügynökök (bocs, tanácsadónők), boldog-boldogtalanra tukmálják. Ha nincs ilyen ember az ismeretségi körödben, legegyszerőbb ha felhívod az Avont, vagy írsz nekik egy e-mailt, és küldenek hozzád valakit.
2010. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a tanácsadónő kereső, beírod az irszámod, és kidobja ki van a legközelebb. Amúgy nálunk, Miskolcon vannak avon pultok, ahol csak oda megyek és megveszem ami kell. Ha nincs megrendelik nekem.

2010. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!