Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MŰKÖRMÖSÖK:mi a megoldás a...

MŰKÖRMÖSÖK:mi a megoldás a felválási problémára?

Figyelt kérdés
mit csináljak hogy ne váljon fel oldalt a köröm?a porcelánnál és a zselésnél is ez a bajom!lekapargatom a bőrt,megreszelem,portalanítom,bekenem nail prepel és primerrel és mégis mindig olyan lesz a széle?miért?mit csinálok rosszul?
2010. nov. 9. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

befolyik az anyag a sáncokba és nem reszeled ki...talán

ugye nem reszeled meg a körmöt csak bolyhozod/mattítod?

2010. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy olcsó és vacak anyagot használsz
2010. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy tényleg belefolyik!akkor megpróbálom jobban kireszelni!az előkészítésnél megszoktam reszelni nem csak bolyhosítom(erre már én is rájöttem hogy nem elég)és crystal nails-es anyagokat használok!ti milyen anyagokkal dolgoztok?esetleg az ecset minősége befolyásolhatja ezt a problémát?köszi a válaszokat!
2010. nov. 9. 12:50
 4/9 anonim ***** válasza:

eleve úgy kell(ene) megépíteni a körmöt hogy ne follyon bele a sáncokba mert akkor már szinte reménytelen a helyzet és a vendég a vérével fizet érte a sok reszelés miatt.

A bolyhozás- reszelős dolgot úgy értettem hogy a körmöt nem "megreszeljük" ,ezt tilos mivel így tönkremegy a saját körme a vendégnek. Szigorúan csak mattítani/bolyhozni szabad éppen csak a felületet,hogy ne legyen fényes.

De ha már itt tartunk az is lehet a probléma hogy már teljesen elvéknyítottad a saját körmöt és ezért nem tapad az anyag.

2010. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az ecset minősége nem befolyásolja és a crystal is elég jó. 100% hogy valami technikai gond van.
2010. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: te is olyan otthon próbálkozó vagy, vagy tanultad is valahol rendesen...?
2010. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bolyhozni kell,nem reszelni....Reszeléssel csak a körmödet vékonyítod és anyag se tapad meg jól,hanem fellevegősödik!
2010. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!igen tanultam a crystalos suliban!még nem dolgozom szalonban és csak akkor tervezem ha már jól csinálom!tudom hogy nem vagyok profi,azért kérdeztelek titeket!nektek egyből ment minden elsőre?
2010. nov. 9. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak kérdeztem, nem bántás, de egyre több teljesen tanulatlan gondolja, hogy menni fog neki is. Nem vagyok körmös, de otthon csak lakkozással szórakozok. Nem gondolom, hogy viccből tanítják a dolgot, még ha nem is egy Nobel-esélyes pálya. (:

Próbáld ki a tanácsokat, biztos menni fog, csak gyakorold. Ha ingyen v max anyagáron megcsinálod, biztos sok ember vállakozik :D

2010. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!