Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vásároltatok már (elvileg)...

Vásároltatok már (elvileg) Eredeti parfümöt piacon, ázsia centerben? Eredeti csomagolásút

Figyelt kérdés

Olvastam már jó pár fórumoban,h pl a józsefvárosi piacon mennyire jól jártak némely emberek az eredeti parfümöt közel negyed áron vették meg és tényleg eredeti!

Aki vásárolt már az árulja el pls,h hol keressem a piacon belül,mert tudom,h nem mindenhol lehet eredetit kapni!

Ázsia centeres parfümök is érdekelnek de nem a hamisitványok ami Naomi Cambell helyett Noemi Caramell :d

Hanem ami fóliában van bontatlan ugyanaz a csomagolás mint az eredetinek!


2010. nov. 9. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Eredeti, ami max úgy negyedével olcsóbb.

Azért negyed áron az maximum egy jól sikerült hamisítvány (hamisítvány, ami csomagolásra mindenhogy ugyanolyan, de mégse az ugye, csak úgy akaják eladni, aminek hasonló neve és csomagolása van az utánzat, és igazából majdnem legális dolog)

2010. nov. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
kétlem hogy eredetiek lennének maximum nagyon jó utánzatok sajnos minőségi parfümöt parfümériában érdemes beszerezni vagy külföldről de általában ezek elég drágák de sokkal tovább tart az illatuk ha magadra fújót 3-4 nap után is érződik a ruhán vagy a hajban, nagyobb a kocentrációja, a hamisítvány illata is lehetjó sőt hasonlíthat is rá akár 100%-osan de a minősége nem éri utol,a márkás parfümöknek minőség ellenörzésen kell átesniük hogy árulhasák őkez míg a hamisítványokat abból kutyulják ki amiből csak akarják semmi köze a parfüm olajokhóz eszenciákhoz:D
2010. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a másik egy hamisítvány miért ne lehetne fóliába csomagolni ez nem egy kiváltáság és egy doboz kinézetét is könnyen lemásolják ez nem jelent gondot nekik, a lényeg én soha neem fújnám azokat a parfümöket a bőrömre de még a ruhámra se ami az eredeti ár töredékébe kerül, akkor inkább veszek egy jó tusfürdőt aminek kellemes az illata ha lehetséges akkor natur terméket és kockáztatnék, még akár súlyos bőr betegségeket is lehet kapni a hamisítványoktól
2010. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az Ázsia Centerben szoktam eredeti parfümöt venni, azt hiszem Ági parfüméria az üzlet neve. Kb. 3-4000 Ft-tal olcsóbbak, mint pl. a Douglas. Biztos, hogy eredetiek az itt kapható áruk, mivel az évek óta megszokott márkámat is itt veszem.
2010. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyszer egy Baldessarini Ambré-t vettem a Józsin, örültem magamnak, mert felébe került, üveg, doboz, csomagolás eredetivel megegyező volt. 1 évvel később egy boltit magamra fújtam, és teljesen más illata volt 3-4 óra múlva, sokkal jobb, nem tűnt el, mint amit a piacon szereztem. De pl. a Ralph Lauren amit vettem a piacon, az eredeti volt. Úgyhogy szerintem lutri. Én a Baldessarini óta nem veszek parfümöt a piacon.
2010. dec. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!