Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy reggel...

Miért van az hogy reggel megcsinálom a hajam, tök jól be állitom, és ki megyek a házból és birja 2 percig és be göndörödik?

Figyelt kérdés

nagyon el van töredezve a hajam,és nem tudom mi van vele de mostnába semmit sem tudok vele csinálni,nem áll meg,nem lehet rendesen ki vasalni,mitőől van ez? :S nagyon zavar

mi tudnék csinálni? vagy kipróbálni?


2010. nov. 10. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
A töredezettséghez nagyban hozzájárult a hajvasaló, ez ellen pedig csak az olló használ, plusz hogy vágás után ne kövesd el ugyanazt a hibát, tehát ne vasald.
2010. nov. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért göndörödik be, mert párás a levegő, ilyenkor a haj a párától visszaáll az eredeti formájára. Ha kinézel és esőre áll az idő, akkor teljesen felesleges vasalni, formázni, úgyis tönkremegy.

A töredezést is a vasalással segítetted elő, talán kicsit jobban kellene vigyáznod a hajadra...

2010. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

najóóóóóóóóóóóó.

tudom hogy a párától viszza álll,hisz minden nap át élem..

tudom hogy a hajvasalástól törik...

de engem ez zacar a leg inkább hogy nem tudom mostanába formázni sem....nem áll bee.....nem tudom mitőől..

2010. nov. 10. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz "formázás" alatt? Én azt hittem, a vasalást...
2010. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi ideje vasalod, kb 1 éve már nekem se vasalja ki tökéletesen : ) téli időben probáld bekötni vagy eltűzni, egyébként lehet, hogy egy hajvágás, hajpakolás és vasalocsere segíthet, persze akkor megint kezdheted pár év múlva ugyanezt : )
2010. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a hajad állapota miatt nem tudod már úgy formázni. Vágatni kéne.
2010. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
teljesen ugyaniylen a hajam. fürdőben beállítom tök f*sza kilépek és máris kéész. mint egy oroszlán. ja és néha még ki se vasalja hanem szinte semmit nem csinál. és úgy idegesít h rongálom de nem is látszik.na mind1...max ne vasald egy ideig lenő lassacskán a töredezett rész ahogy vágatod és aztán majd jó lesz sztem..:/
2010. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!