Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsővel kapcsolatos kérdés,...

Külsővel kapcsolatos kérdés, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé van feleslegem...és sajnos sokat nézem magam a tükörben,sokszor érzem,hogy elájulok a látványtól, szó szerint megszédülök és magamba zuhanok. Nem szeretem,hogy így nézek ki.

Az utóbbi hetekben főleg csak iszom,és egyszer eszek egy nap.De szerintem ez is sok.Régen tudtam fogyni így, légyszi ne oktassatok ki a fogyókúráról, legalább 5 éve olvasok ilyen anyagokat és mindenfélét próbáltam.Biztos,hogy a sporthiány a legnagyobb gond... de nem nagyon megy, mert úgy érzem,hogy kimegy belőlem az erő,ha meglátom, hogy milyen husis vagyok...:(

Szó szerint ez a legnagyobb baj,hogy már gyakran elszédülök és nincs erőm küzdeni.Pedig régen jobban ment.

Mindenképpen szeretnék lefogyni.... :(

De mit csináljak ezzel a besokkolással,amit magamnak köszönhetek,mikor belenézek a tükörbe? :(

A sporttal meg az a helyzet,hogy néha ha rámjön a koplalhatnék,akkor nincs erőm mozogni.Az "egészséges kiegyensúlyozott" táplálkozás meg sose jött be, mert vagy becsúszott a csoki/sok gyümölcs,vagy pedig egyszerűen a szerveztem 1200 kcal fölött tárolni kezd...na mindegy, most légyszi ne fogyókúrás kérdésekbe menjünk bele, hanem hogy pszichésen mit kezdjek ezzel a rossz hozzáállással:( ?


2010. nov. 10. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
ez tudod mi az hogy lusta vagy.ennyi.megtudod csinálni ha nagyon akarod.először csak keveset tornázz.és egyél sokszor keveset.és fokozatosan hagyd el az édességet.
2010. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam sokat, hogy ugyan annyit ettem mint azelőtt (és hát elég kajás vagyok és sokszor csokit eszek..) és sportoltam.
2010. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne nezz tukorbe
2010. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó te meg dögöljél meg.
2010. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!