Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell lenni 170cm a...

Miért kell lenni 170cm a felett hogy modell lehessen?

Figyelt kérdés
Sosem értettem hogy miért kell olyan magasnak lenni, nem jó a 165cm?
2010. nov. 13. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért mert ezt valahogy logikailag a hosszú lábhoz kötik. de ez kamu, mert én is kicsi vagyok, 163 körül, de hosszabb lábam van mint néhány 170 centis lánynak olyan aranytalan vagyok :D de joez ;)
2010. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

kifutón sokkal jobban néz ki és a ruhát is jobban be tudja mutatni egy magas lány


(170 cm alap? jobb ügynökségnél 175 cm körüli a minimum)

2010. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Twiggy nem magas, mégis baromi jó volt a kifutón.


A magas lányok jobban hasonlítanak a divatrajzon lévő alakokra.

2010. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem egy magas lányon tényleg jobban mutatnak a divatkreátorok elmebeteg ruhakölteményei, és általában arányosabbak. Az alacsony lányok meg szerintem könnyebben híznak, ez is lehet az oka. Egyébként tényleg, jobb helyeken 175 az alap, külföldön meg 178 cm.
2010. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mások szoktak lenni az arányok egy magas lányon, mint egy alacsonyabban. (általában)
2010. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!