Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? a gyanta vagy...

Melyik a jobb? a gyanta vagy az epilálás? Melyik hatékonyabb? és az epilálást meg lehet szokni (hogy már nem érezzük annyira)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 13:07
 1/6 anonim válasza:
hatékonyság szempontjából kb. egyforma a kettő. a gyantázás bonyolultabb legalábbis nekem. a meleg gyanta ragad és az sem mindegy mennyire melegíted meg, mert ha túlmelegíted, nem húzza ki a szőrszálakat. a gyantacsíkokat még nem próbáltam. de az meg elég drága. az epilátor olcsó. egyszer megveszed, és onnantól akkor használod, amikor csak szükség van rá. 2 alkalom után már elég gyengék lesznek a szőrszálak és már nem fáj nagyon.
2010. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A meleg gyantával eleinte én is bajlódtam, de vettem hozzá ilyen gyanta melegítőt amivel nagyon egyszerű használni. Nekem epilátorom is van, de azt csak hónaljra szoktam használni.Máshol nekem a gyanta gyorsabb fájdalommentesebb és nem pattogok ki tőle. Az az egy baj van vele hogy meg kell várni míg újra nőnek a szőrszálak. Az epilátor a rovidebbeket jobban kiszedi.
2010. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a lábamon kevésbé nő a szőr a gyantától, kb. 3-4 hetente gyantáztam régen a géppel.

Már egy ideje epilálom, nyáron akár 1-2 hetente is kell, viszont nem kell megvárni, hogy elérjen a szőr egy bizonyos hosszúságot, tehát az 1-2 mm-eseket is kitépi.

A hónaljam epilálom, heti 1x elég, mióta kevesebb dezodort használok.

Bikinivonalra 1x próbáltam az epit, de nagyon kegyetlen volt, oda a gyantát ajánlom, ha van havi 2-3000 Ft-od a kozmetikusra, mert otthon az nagyon macerás...

2010. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és meg lehet szokni azt is, persze.

Tehát ha esetleg az a célod, hogy soha ne legyen rajtad egy szál szőr sem, akkor epi, de ha van időd kivárni, míg megnő, akkor gyanta.

2010. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az epilátort a legegyszerűbb alkalmazni. Én kéthetente szoktan, bikinivnalon, meg karon is. És nem nem fáj anniyra és simán kibírható.
2010. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindeninek :)
2010. dec. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!