Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova kell fújni a parfümöt...

Hova kell fújni a parfümöt hogy jobban kibontakozzon az illat? Jobban érződjön?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
állítólag nyak és csukló, de annyira gyengék a parfümjeim, h már mindenhova szoktam fújni, hogy érződjön. Pedig nem két filléresek vannak.
2010. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van, nyak és csukló! bőrre, nem textilre. úgy tudom...
2010. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyak(a kulcscsont találkozásánál lévő "lyuk"), könyökhajlat, tarkó. Olyan helyre kell fújni, ami soha nem hideg. Nem szabad dörzsölni(pl csuklón), én csuklóra nem fújom, mert sokat mosok kezet, és egyszerűen lemosódik. Ha valóban tartós illatot szeretnél, akkor vagy eu de parfümöt vagy parfüm esszenciát válaszz.
2010. nov. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fül mögé is
2010. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 15 cm távolságból a nyakra, akár csuklóra is. Valóban tilos dörzsölni, mert összetörnek az illatmolekulák.
2010. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hajon is sokáig megmarad. ^^
2010. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fül mögé, nyak, csukló, könyökhajlat, haj de oda csak óvatosan. amúgy ha van olyan testápolód, mint a parfüm akkor még jobb a 2 együtt.
2010. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!