Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék csináltatni tetkót,...

Szeretnék csináltatni tetkót, szerintetek ez jó lesz?

Figyelt kérdés

a melleimnek a "nevét" akarom a melleimre varratni :D:D

Bonnie & Clyde

a melleim fölé,de azért még a melleimen legyenek. hogy ne látszódjon ki egy normális pólóból,csak egy kivágottból.

előre is köszi.


2010. nov. 15. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Butaság a tetkó ,ugyanolyan butaság mint például az orrkarika.
2010. nov. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát régebben én is hülyeségnek tartottam. Báttyámnak is van a kezén,és ő is megbánta.

De most úgy gondolom,hogy amit megtehetek most,azt megakarom tenni. Lehet később visszagondolok,hogy "fúú de jó lett volna..." és akkor már nem csinálhatom meg,mert gyerekem van,mert családom lett.:D

de most még elég komolytalan és fiatal vagyok hozzá. és *vadcsaaj* akarom.:P amit eddig tettem,azt se bántam meg mert új élményeket szereztem ^^

amúgy ilyen "csajos" betűkkel szeretném. :D

már elképzeltem mindent.

a csuklómra is akarok,de csak akkor ha ez a tetkó bejön. amúgy először lemosható festékkel szeretném megcsináltatni. Pl henna? azzal megehet normálisan?

vagy elég a tempera,vízfesték felállás? :D:D:D:D

2010. nov. 15. 05:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy fiatalnak tűnsz még, ezért egyelőre én még nem ajánlom.

Az oké, hogy most akarod, de ki tudja, egy év után lehet nagyon bánnád már, hogy megtetted.

Amúgy maga az ötlet poén, szóval nem rossz, még akár jól is nézhetne ki (bár a magam részéről mellkasra sose tetováltatnék), de szerintem mindenképp érleld még magadban a dolgot.


Hennával is lehet nagyon szépen dolgozni, ha megvan a kézügyességed, az viszont lekopik 2 héten belül, viszont próbaképp nem rossz, hogy újra-és újrarajzolod, és egy idő után csak kibukik, hogy ténylegesen tetszik-e magadon, ha egy minta van a bőrödön állandóan, amit nem tudsz letörölni. :D

2010. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Toreador válasza:
100%

Melleidre semmiképp nem jó ötlet! Lehet nem hiszel nekem, de előre látom: meg fogod bánni, ha a melleidre firkáltatsz, főleg ilyen hülyeségeket (bocsi).

Ha mindenképp tetkót szeretnél, akkor olyan helyre csináltass fiatalon, ahol még teljesen takarja a ruha, és nem konkrét dolgot ábrázol, hanem elvont, szép, nonfiguratív.

Tapasztalatból mondom, tetkós vagyok, nagyon sok emberrel találkoztam már, aki fél év, 1 év után jött kérdezősködni, hogy át tudnám-e variálni a tetkóját másra, hol kell érdeklődnie, hogy elhalványítsák. Nekem egyedül az alsó számon van belül, a monogramom, meg a kezemen szintén egy gyerekkori hülyeség: egy felirat, és egy pillangó. Tetkós létemre, megbántam, hogy megcsináltam pályafutásom elején...

21L

2010. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

persze,azért akarom először is hennával.

de.. a mellemre elég nehéz írni.:D

jah nekem is egy csomó ismerősöm megbánta,de szerintem is jó ötlet mert poén...nem egy átlagos nonfiguratív tetkó,ezektől feláll a szőr a hátamon. annyi van belőle és annyira átlagos.. utálom az átlagos dolgokat.

köszi a válaszokat ^^

2010. nov. 15. 14:43
 6/7 Toreador válasza:

Hát ezzel elárultad magad... "azért, mert poén" az emberek nem szoktak tetoválásokat csináltatni. Hiába közhely, hogy az egy életre szól, és 95% a valószínűsége, hogy megbánod, ez egy olyan közhely, ami teljes mértékben igaz.

Az elvont vagy nonfiguratív dolog akkor átlagos, ha olyan mintát, formát választasz. Pl. hiába van minden 3. lánynak valamilyen pillangó tetoválása virágokkal, meg lehet csinálni úgy, hogy az ne legyen szokványos, az már más kérdés, hogy a kliensnek is meg kell felelni - így válhat az ábra teljesen átlagossá, nem engedhetjük el teljesen a fantáziánkat mi, alkotók. És... A nonfiguratív és hasonló formáknak az az előnye, hogy az lehet, hogy 50 év múlva is tetszeni fog (ha addig nem lézerezteted le, vagy ütteted át másra), egy írásnak - mint a tiednek - pedig kis idő elteltével elveszik a varázsa, cikivé válhat. Főként egy olyan helyen, ami majdnem mindig vagy mindig szem előtt van mindenki számára.

Ha hozzám jönnél ilyen tervvel, és még fiatalocska vagy (de ha idősebb lennél, akkor is), próbálnálak lebeszélni róla, legalább annyira, hogy olyan helyre csináltasd, ahol kevésbé látszik; hiába kaszálnék rajta pár tízezret.

2010. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ha én tetkót csináltatnék,azt csak poénosra csináltatnám.

sokat írtál,majd elolvasom amikor több időm lesz:D

2010. nov. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!