Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán körmöt csináltam...

Porcelán körmöt csináltam itthon. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Vettem egy csomó féle reszelőt,primer folyadék, liquid, átlátszó és fehér por,6os ecset.

Szóval a saját körmömre tettem rá, hosszu és hegyesre van reszelve. Szóval megreszeltem a felületét, rátettem a primert, majd a végére a fehér porcelánt, a tetejére a szintelent, majd az egész tetejére szintelen. Vártam egy csomót és azt hittem száraz, nos kemény , kopog, de mégis egy csomó ilyen ragacsos valami jött le róla.Normális ez?

Utána miután az lejött végülis nincs vele baj de kb a fele porcelán lejött róla amit rátettem. Sok port tettem rá? Vagy sok volt a liquid?


Valaki segitsen léyszi, mert 2-t csináltam eddig meg, a többit nem akarom csak ha vki leirná hogyan is kell pontosan. Köszi.


2010. nov. 15. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne tegyél rá rul sok átlástszót!!!!Nem kell vastag rétegeket tenni.
2010. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SomethingCrazy válasza:
Hát... szerintem ha műkörmöt szeretnél,vagy menj el szakemberhez, vagy tanuld ki a sulit. Egyrészt, tutira megtanulod úgy elkészíteni,hogy szép és tartós is legyen, másrészt, körömmel dolgozni(még a sajátoddal is) óriási felelősség. A rosszul elkészített műköröm sok bőrbetegség melegágya lehet. Nem véletlenül tanítanak bőrgyógyászati ismereteket is a tanfolyamon. ez egy olyan szakma egyébként is, amit apránként, sok-sok gyakorlással lehet elsajátítani, nem úgy megy, hogy nekiesek és elsőre sikerül is.
2010. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na csak kiderült a végére, hogy az eladó rossz liquidet adott, nekem levegőre kötő kellett és uv-set adott, ezért jött le.Mostanra megvan az összes és nagyon szép:)
2010. nov. 15. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
képet nem raknál fel légyszii...:)
2010. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!