Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotózásra invitáló levelet...

Fotózásra invitáló levelet kaptam az iwiwen. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Címzettként csak én szerepelek. Azt írja, hogy stílus alapján választott ki lányokat, akiket fotózásra hív. A képek a partyzoo.hu-n fognak megjelenni, illetve 2 lány képei a nyomtatott változatban is. 15 ezer Ft-ot kell fizetni, ebben benne van a fodrász, sminkes, stb, 40- 50 kép készül, melyet CD-n adnak oda. Annak a 2 lánynak, akit kiválasztanak, nem kell kifizetniük a fotózás díját.

A kérdésem végülis, hogy érdemes- e egyáltalán ezzel foglalkozni? Szerintetek ilyenkor tényleg nézegetnek profilokat, és válogatnak, vagy csak úgy random írnak néhány lánynak?


2010. nov. 15. 15:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, és saját ruhákat kell vinni, ami megfelel a stílusomnak...
2010. nov. 15. 15:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Én minden héten kapok ilyet, a fent említettől is kaptam, nem tudom, mi alapján válogatnak. Nem foglalkoztam vele, mert nem érdekel az ilyesmi.


Ha téged viszont igen, akkor jó teszt így az elején, ha írsz egy választ. Felteszed az összes kérdésed, akár azokat is, amiket az első levelük már megválaszolt... A válasz milyenségéből sok minden kiderül. Ugyanakkor kérheted, hogy mutassanak valami referenciát.


25/L

2010. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem már 2x - er írtak ilyen levelet. Ebből egyik fotózásra se mentem el, mert nem volt erre 15ezer forintom, még ha ilyen viszonylatban ez tényleg nagyon olcsónak is számít. Engem mind2 esetben kezdő fotósok kerestek, meg akiknek még nem nagyon volt nevük a szakmában, hogy szívesen dolgoznának velem. Így nekik is könnyebb, mintha felkérnének egy hivatásos modellt, akinek sokkal többet kéne gondolom fizetni. Én nem tartom ezt rossz ötletnek, mert mindenkinek el kell kezdeni valahol, a modellnek, meg a fotósnak is! Amúgy a második levelemet mostanában kaptam, ráadásul pont ilyen szövegezéssel, ugyanez volt a téma, az ajánlat csak már nem emlékszem, hogy a partyzoo volt e.... Persze most sincs erre 15e forintom, meg jelenleg időm se. Én viszont azt mondom, hogyha érdekel, akkor vágj bele! Nincs ebben semmi rossz.
2010. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a dolog igaz, akkor is arról szól így első olvasatban nekem, hogy kell ugyan 1-2 ember, akinek a fotóit közreadjuk, egy csomó másiktól pedig beszedjük a pénzt. Ha elég sok jelentkező akad - és szerintem akad, hiszen te is elgondolkodtál rajta - akkor már van is miből megélni fodrásznak, sminkesnek, stb.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Néztem az oldalát a fotósnak, és valóban kezdőnek tűnik.

Valamennyire érdekelne a dolog, de nem nagyon futná rá sajnos. Köszönöm a válaszokat, még fontolgatom a dolgot...

2010. nov. 15. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is elég sűrűn kapok ilyen leveleket ...

Nem szoktam foglalkozni veled, de szerintem ne menj bele anélkül h utána járnál mindennek.

2010. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Belinkelnéd a fotós honlap címét? Kíváncsi vagyok rá milyen képeket készít meg amúgy hogy mi jön le a honlapjáról.
2010. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg a barátnőimnek is küldtek már többször is ilyen leveleket. Mi nem foglalkoztunk vele.

15/L

2010. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindenkinek küldenek ilyen levelet. szerintem kamu
2010. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is megkaptam ezt.

Nem tudom, neked megér-e ennyit, nekem nem ért...

2010. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!