Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csao sztetek nagyon ciki ha...

Csao sztetek nagyon ciki ha wkinek nagy az orra és egy picinyt görbe?

Figyelt kérdés
Mással nincs ish gondom, sportos srác wok, kocka hasam wan meg stb. és sok bnőm wolt már. De egyiktől sem tudtam meg h zawarja-e őket. :S ugyhogy megköxönönném a wálaszaitokat lányok
2010. nov. 15. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem ezzel nincs semmi gond,de ha szerinted ciki,meg kell tanulnod élni vele mert változtatni nem tudsz rajta!(esetleg plasztikai sebész)..

13/L

2010. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

mindenki olyannak születik amilyen. és ez ellen nem tudsz tenni, szóval nem gáz.

de az írásod gázabb. minek használsz x-et meg w-t? :S nem szoktam másokat ez miatt leszólni, de ez engem is zavart :D:D:D:D

2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal cikibb, hogy nem ismered a v betűt...
2010. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

légyszi most ne a helyesírásomat ócsároljátok:S

én igy irok bocsika:S:$

de azért köxönöm az eddigi wálaszokat ish:)

2010. nov. 15. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Uram atyám!Nem tudom, hogy hány éves vagy, de így írni kb a 12-13 éves kiscsajok szoktak, nem pedig a pasik. Hát ez kiábrándító.:S
2010. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus ha az én pasim így írna nem az orrával foglalkoznék...!!!Amúgy nem ciki!Van akinek ez jön be!

De ne írj a csajok előtt,és ezt a kérdést se mutogasd!

2010. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!