Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok ti mikor érzitek jól...

Csajok ti mikor érzitek jól magatok a bőrötökben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha boldog vagyok:) De akkor mindig jól erzem magam a bőrömben:) Vagy ha a kedvenc ruhám van rajtam, amiben csinos vagyok es illik hozzám:)

20/L

2010. nov. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha frissen mosott a hajam...

Felöltözök, belenézek a tükörbe, és ha szépnek látom magam akkor jól indul a nap...>>> jól érzem magam a bőrömben.


és ha bemegyek a suliba szemek kísérnek végig, és sokan köszönnek...

na én ilyenkor vagyok jókedvű... és így érzem jól magam a bőrömben.:DD

2010. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én ahogy ma belenéztem a tükörbe a dekoltázsommal voltam elégedett ami még soha nem volt :D és most csinosnak látom magam és sugárzik belőlem a jókedv :D:D
2010. nov. 16. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor befűzöm 50-55 centisre a derekam...
2010. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kivasalom a göndör hajam, kisminkelem a sápadt jelentéktelen arcomat, és felöltözök: fogok egy cicanadrágot, egy rövidnadrágot, egy egyszinű pólót, egy toppot rá(szineset lehetőleg) és egy sima pulcsit, aminek van kapucnija. Felveszek sok-sok karkötőt, egy szines övet, beletűzök a hajamba sok szines csattot. :) És felveszem a kedvenc cipőmet. *_*

És nem vagyok "ímóós"

17L

2010. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!