Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan bolt, ahol árulnak...

Van olyan bolt, ahol árulnak gyűrűórát? Ezek vízállóak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de ott nem nagyon volt válasz, ezért kérdezem újra...
2010. nov. 17. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert eddig csak Vaterán láttam...
2010. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a múltkor a kínai boltban láttam:D

(debrecen nagyállomásnál a kínai)

2010. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) de azért Debrecenig nem megyek el egy óráért. Pesten valahol?
2010. nov. 17. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
A vízállóságot nemt tudom, de Google-be beírtam,h "gyűrűóra" és kidobott néhány webáruházat, pl.: [link]
2010. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van minden kínaiban szinte. Vízálló? Na ne viccelj :D Amúgy se tesz jót a szappanos víz egyiknek sem, csúnya a szappankő. :D
2010. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a kínaiba vettem 800 Ft-ért és már ejtettem bele vízbe véletlenül :S nem járt egy pár óráig aztán most megint jó :)

szval vmennyire az x)

2010. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Esetleg valami pontosabb azon belül, hogy kínai? Mert nem akarom Pest összes kínai boltját végig járni... Vagy próbálkozzak az ázsia centerben?
2010. nov. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!