Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya a...

Szerintetek is csúnya a kékes-zöld szem?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a húgomnak ilyen a szeme (18 éves) és meg van róla győződve, hogy az ronda. Most rendelt magának fekete kontaktlencsét és szinte minden nap hordja. Csak divat lencse, mert semmi baja a szemének és én féltek, hogy baja lehet belőle. Mi a véleményetek erről? Szerintetek melyik szemszín a szebb a kettő közül? És okozhat vmi bajt neki a lencse?


Köszi szépen a válaszokat!


2010. nov. 18. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem a szemszín számít. Ha maúgy is rusnya a húgod, akkor semmit nem dob rajta a kontaklencse ha viszont amúgy is jól néz ki akkor meg tök felesleges.
2010. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hugodnak valam iagyi problémája lehet, egyáltalán nem csúnya a kékes zöld szem, sőt kifejezetten jó szín, a fekete meg hát...
2010. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem azért mondom, mert a húgom, de nagyon szép lány. Annyira szép, hogy egy szépségversenyen is megállná a helyét. De egyfolytában a hibákat keresi magán. Pl.: a múltkor az volt a baja, hogy van egy pici rés a foga között (amit én se láttam, meg anya se) és ő fogszabályzóra gyűjt, mert az milyen ronda úgy. Ilyen kis "idióta". Szeretném lebeszélni erről a kontaktlencséről, mert féltem a szemét, de nem hagyja magát.
2010. nov. 18. 08:47
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld le.
2010. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Te nő vagy és 21 és 25 között eltaláltam?
2010. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen eltaláltad kedves utolsó válaszoló. :) 21 vagyok.

Miből jöttél rá? Vagy ez miért fontos?

2010. nov. 18. 08:53
 7/23 A kérdező kommentje:
És nő vagyok igen. :)
2010. nov. 18. 08:53
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Húgodnak önértékelési zavara van, ezen nem segit a kontaktlencse... Mondjuk nem is ront rajta...
2010. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az írásodból rá lehet jönni.
2010. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Enyni ez már a második amit eltaláltam. És onna tudtam mert egy csávó nem aggódna ennyit a hugáért, és ne mígy ír, és azért gondoltam h mminimum 21 vagy mert ha kevesebb lenne köztetek a korkülönbség akkor se aggódnál ennyit.
2010. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!