Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb férfi parfüm?

Melyik a legjobb férfi parfüm?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb férfi parfüm?
2010. nov. 19. 16:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Tom Tailor lila parfüme tetszik a legjobban. Meg a Chevignon, de annak ára is van...
2010. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
3000Ft-ig keresek
2010. nov. 19. 16:15
 3/20 anonim ***** válasza:

3000Ft-ig nézz szét a cuba parfümök között. Cuba gold, prestige, royal. Ezeket ajánlanám, bejön a csajoknak is. Bőven megérik az árukat és még jó pár 10ezres parfümmel összehasonlítva is tartósabb az illatuk. (Tapasztalat, mert a douglasban is vásárolok rendszeresen.)

[link]

2010. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Giorgio Armani: Armani Code....IMÁDOM
2010. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

van cuba-s parfümöm csak azt nem szeretem benne h hamar elmegy az illata és utána már csak baromi közelről lehet csak érezni.


Armani rohadt drága

2010. nov. 19. 20:10
 6/20 anonim ***** válasza:
17:59-es vagyok. Hát pedig ennyi pénzért jobbat nem fogsz kapni, ha játszanának a drágább parfümök is akkor tudnék olyat mondani ami egész nap kitart és még kb. 10 méterről is érezni. :)
2010. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

20:29

"tudnék olyat mondani ami egész nap kitart és még kb. 10 méterről is érezni. " És nekem mondanál párat? :)

2010. nov. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze. :) Thierry Mugler- A*Man, Jean Paul Gaultier- Le Male, Dior- Fahrenheit 32, Joop!- Joop! Pour Homme, Chanel- Allure, Calvin Klein- Obession (bár ez nem mindenkin annyira tartós), Givenchy- Play Intense és még esetleg Versace- Dreamer. Ezek elég erőteljes, főleg téli illatok. Az áruk jellemzően egy kicsit húzós, viszont nem kell belőlük fél litert magadra fújni, hogy érezd őket. Remélem valamelyik tetszeni fog. :)
2010. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Giorgio Armani: Armani Code....IMÁDOM


ez is kitart egész nap és az illatát 10 méterről is érezni (persze csaj ha eredetit veszel)

2010. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 EG0 ***** válasza:

Fragrantica.com -on olvashatsz majdnem minden parfümről tesztet.

Legjobb parfüm épp úgy és azért nincs, amiért nincs legjobb autó meg legjobb nő sem.

Mindenkinek más az igénye, ízlése, egyénisége.


A drágább parfümök (EDT) általában kicsit jobbak, de lehet kifejezetten jókat találni olcsó kategóriából (pl. Chevignon, JOOP, Puma), és kifejezetten gyengéket drágákból is (pl. Dior).

Ha számít az ár, akkor néha drogériákban akciósan egészen jókat ki lehet fogni negyedáron is.


Persze ha azt kérdezed, kinek mi a kedvence, akkor nekem:

Boss - Bottled

Diesel - Fuel for Life


Ja, parfümöt tesztelni csak így: ráfújni saját alkarra, és szaglászni pár perc és pár óra után is. Ha mindvégig tetszik a saját bőrödön, akkor nyertél.

2010. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!