Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mennyi költötök...

Lányok! Ti mennyi költötök havonta szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés

Az érdekelne nagyjából mennyit költötök havonta erre? És milyen testrészeket foglal magába?

Illetve lábak, és intim helyen mennyiből lehet elintézni?


2010. nov. 23. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én epilátort használok, szóval semennyit. Rohadtul fáj, de legalább elég egyszer megvenni.
2010. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hmmm... átszámolva 1500-2000-et. Ebben nekem benne van egy komplett intim gyanta, hónalj, alsólábszár (néha comb is).Igaz, hogy ismerősnél csináltatom, és így nekem félárn megcsinálja. Rendes körülmények között kb duplája lehet.

Nem tudom:p

2010. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Különben most szeretnék én is epilátort venni. Hosszú távon olcsóbb, és akármikor kéznél van. egyedül intim részeken szeretném továbbra is gyantáztatni. Szerintem oda az a legjobb:)

Második voltam, 20/L

2010. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Veszek egy csomag borotvát és az kitart egy darabig :D
2010. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy ideig én is használtam epilátort de nekem iszonyú sok időbe tartott (2-3 óra volt az egyik alsó lábszár), és mire végeztem mindkét lábammal elment a fél nap és nem is szedte ki az összes szőrt, plusz ez a fél napnyi kín elég fájdalmas volt ^^" 3 hónapig bírtam azóta letettem róla :S gyantát szeretnék mindenhol használni, csak az a baj hogy kozmetikushoz nem akarok menni..itthon meg nem tudom megcsinálnám-e jól egyedül :S
2010. nov. 23. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem akk rosszfajta epilátort használtál v nemtom. én is epilálok és már nagyábol meg is szoktam, szal nem is nagyon fáj :)
2010. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kozmetikussal gyantáztatok intim területen, havonta egyszer, ez 600 forintomba kerül. Következő alkalommal a lábamat is vele csináltatom, eddig azt csak borotváltam. Ezen kívül a hónaljamat magamnak epilálom. Összességében ennyi.

20L

2010. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semennyit. Hónalj-intim borotválom, lábamat epilálom.
2010. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magadnak maximum lábszáron tudod rendesen legyantázni. Máshol nem is ajánlom hogy egyedül otthon hozzáfogj mert kegyetlen. A vége tuti az lenne hogy kéne hívj egy rokont vagy szomszédot hogy szedje le neked a gyantát. Még kozmetikus se meri bevállalni magának otthon:p Meg aztán az sem mindegy hogy hogy kened fel, és aztán milyen irányban húzod le. Először mindenképpen menny kozmetikushoz, hogy legalább lásd hogy csinálja:)
2010. nov. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!