Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnam begondoriteni...

Hogy tudnam begondoriteni rovidebb hajamat termeszetesen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkora az a rövid?
2010. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bob frizura alol majdnem vallig ero
2010. nov. 27. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
ha a természetes göndörités alatt csavar nélküli göndoritésre gondolsz, akko a hajhabot ajánlom
2010. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hot_kiss ***** válasza:

15:43

A hajhabtól nemlesz göndör a haja..

2010. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy milyen típusú a hajad, de ha nem olyan iszonyat sima mint a selyem kicsit durvább, akkor lehet használ:

ez a praktika még dédmamámtól szállt rám :)

Szóval veszel 3-4 db A4es sima fehér papírlapot egy pohár vizet meg egy adag hajcsipeszt. Vágj egy kb 5cm*10cm-es csíkot az egybefogott papírból és aztán dugd bele a vízbe, majd csavard fel és csinálj belőle egy gurigát, mintha hajcsavaró lenne, és ezzel csavard fel a hajadat és a végén a csipesszel rögzítsd a hajadhoz. Ezt persze tincsenként, nekem kb könyökig érő hajam van ezzel egy fél óra alatt megvagyok. Kb egy óra múlva már göndör lesz ha megszárad, nem kell hozzá vizesnek lenni a hajadnak, csak a papírt kell bevizezni és megvárni míg megszárad. Nem tudom miért de valszeg a papírban van vmi ami begöndöríti és kb két napig bennemarad. Olyan loknis szokott lenni tőle a hajam és ha szétszedem kisebb tincsekre a loknikat iszonyat jól tud kinézni. Tiszta göndör lesz tőle a hajam másnap meg olyan természetes göndör. Ja és ne fésüld ki mert akkor pulikutya leszel :P De ez tényleg függ a haj típusától, mert ha selymes a hajad akkor szerintem nem fogja meg rendesen! Asszem ennyi. Még anyám mesélte, hogy régen így göndörítették az asszonyok a hajukat! Én szeretem! Hajrá :)

2010. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!