Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A felkaromon pattanás szerű...

A felkaromon pattanás szerű kiütések vannak, és néhol lilás. Mi a baja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Tele vagy méreganyaggal..

Egészséges táplálkozás, méregtelenítés!!

2010. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a méregtelenítés is segít, kiegészítő kezelésként amellé, amit a bőrgyógyász javasol. Menj el sztem orvoshoz, sokminden lehet.

Egyik barátnőmnek pattanás szerű izék voltak szintén, neki krónikus bőrszárazságot állapítottak meg és egy spciális testápolótól simán rendbejött egy pár hét alatt. Én ekcémás vagyok, ami néha előjön és az is van, hogy kicsit, amiko keződik úgy néz ki, mintha sok kis pattanás akarna előjöni, csak aztán kipirosodik, kisebesedik és elkezd hámlani (amúgy pl azon tipikusan segít a méregtelenítés tényleg, de csak a krém mellett, hogy ne jöjjenek ki újabbak)

De lehet gombás fertőzé is, valami alergia, akár tusfürdőre, akár ételre, szóval elég sok minden lehet, mindenképpen nézesd meg. Ettől nem kell félni, a bőrgyógyász ingyenes is, és az ilyen problémák általában kenceficével orvosolhatók.

2010. nov. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!