Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fiúk mért borotválkoznak...

A fiúk mért borotválkoznak mért nem pl gyantáznak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit az arcukat? Mert a mellszőrt gondolom gyantázza (már aki). Egyébként én lány vagyok mégis borotválkozok, mivel a gyanta baromira fáj, nekem meg nem nagy dolog 1-2 naponta lehúzni a lábam (kb. 5 perc..).
2010. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik "férfi" szokott gyantáztatni, (hozzátenném, abban semmi férfiast nem látok) az arcukon pedig nem igazán lenne kellemes nekik, mert sokkal erősebb ott a szőrzet.
2010. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
hát de ha sokat borotválják a nők a lábukat.. akkor ugye egyre vastagabb szőr nő ki és ha reggel leborotválod napközbe + estére már ugyanúgy látszani fognak a kinőtt szálak.
2010. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
mikor fogjátok már fel, h nem lesz erősebb a szőr!
2010. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem lesz erősebb a szőr, meg egy nap alatt nem nől vissza:)

Első borotválás után tűnik vastagabbnak a szőr.

2010. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
istenem, nem lesz vastagabb... azért tűnik annak mert az új szőr ami kinő annak tompa a vége, és ugyanolyan vastag mint a normális 1-2 centis szőr, csak annak már el van vékonyodva a teteje azért tűnik vékonyabbnak, de nem lesz vastagabb sem erősebb a borotválástól, áááááá.
2010. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De am ez jó kérdés,mert azok a lányok akiknek látszik a "szőr" az arcukon azok is gyantázzák. Sztem a fiúknak is kényelmesebb megoldás lenne.

A másik dolog meg nem minden lány szereti a sima arcot. Pl én sem. Jobban szeretem ha a pasimnak kicsit borostás:D

2010. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az arcra gondoltam :D mert elvégre a nők legyantázzák néha a "bajszukat" ami ugye van akinek van és van akinek nem, van aki borotválja és van aki gyantázza. viszont a férfiak az arcukon egyáltalán nem gyantázzák? és miért nem? kb annyi szőr van az arcukon mint a nők lábán, nem? lehet h jobban fáj?
2010. nov. 28. 21:10
 9/11 hot_kiss ***** válasza:
Szerintem azért az arc érzékenyebb terület, mint a láb. Meg: Ha belegondolsz, akkor az csak egy dolog, hogy van a "bajusz" nőknél, férfiaknál. De a férfiaknak az arcuk más részein is nő a szőrük. Nemhiszem, hogy kellemes lehet..
2010. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert a fájdalomba beleőrülnénk... Az arc a test egyik legérzékenyebb része.
2010. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!