Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a nyakra a...

Mennyire fáj a nyakra a tetoválás? (nyakcsigolyáknál) Hogyan kell ápolni, begyógyulási idő, hasznos tanácsok?!

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is oda varrattam egy viszonylag nagy képet. Összességében nem fájt, de azért volt 1-2 kellemetlenebb pont. Amíg hazaértem a szalonból addig volt csak fóliázva, onnantól hagytam levegőzni. Naponta 6-7-szer kentem Bephanten plusszal, így körülbelül 7-8 nap alatt gyógyult be. Egyébként azt mondták nekem, hogy lábfejen, csuklón és a bordák területén a legkellemetlenebb a tetoválás. Nekem van a csuklómon is, az is egész elviselhető volt. Hasznos tanácsként talán annyit tudnék mondani, hogy ne hagyd, hogy kiszáradjon, illetve ne fürödj órákig, mert akkor kifolyik a festék és foltos lesz a tetoválás. Sok sikert. :)
2010. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hűűű,én jól berugtam,mert józanul nem bírtam tovább félóránál a tűt,....de ha jól emlékszem fájt kicsit.
2010. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most kedden tetováltattam,igaz nem nyakra,hanem lapockára.Szerintem nem vészes,attól függ mekkora a fájdalomküszöböd.Ha nem figyelsz arra,hogy mennyire fáj stb akkor haamr kész lesz.

A fóliázás mindenkinél más,attól függ,hogy a tetováló mit mond.Nekem 2napig kellett fóliázni,naponta 3x-4x cserélni kellett a fóliát.De ahogy az első is írta neki csak pár órát volt rajta, szóval ezt majd a tetováló elmondja :)

Általában antibakteriális szappannal kell megmosni,aztán megtörölgetni,ezután Bepanthen krémmel bekennki vékonyan,és rá a fólia(vagy ha az nem kell akkor csak bekened) :D

Kb. a harmadik vagy a negyedik nap hegesedni fog,aztán ez lehámlik.Viszketni fog,de nem szabad vakarni,mert akkor csúnya lesz a tetoválás.

A fürdésre kerül a sor,ne áztasd mert kiázhat a festék.

Ennyit kell tudnod róla,de tuti elmondja majd a tetkós :):)

2010. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és ne igyál előtte,mert ilyenkor nagyobb a vérzékenység.Inkább beszélgess valakivel,hallgass zenét.
2010. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is oda csináltattam, de kb. nem is éreztem semmit :)
2010. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2010. nov. 28. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár már írtak páran, azért leírom én is.Nyakra csináltattam, nem fájt nekem abszolút, inkább az volt kellemetlen, hogy a fejemet teljesen lehajtottam egy órán keresztül, ettől eléggé beállt a nyakam.Fólia csak 1-2 órát kell rá, de mivel este végeztünk, rajtahagytam reggelig, hogy ne vérezzem össze az ágyneműt.Naponta 3x kentem és külön mostam, nem fürdés közben, mivel nem akartam áztatni.

Emellett próbáltam úgy aludni (oldalt), hogy az ágynemű ne hozza le a sebet.

Körülbelül ennyi.

2010. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. nov. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!