Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az alak jó? 1...

Szerintetek ez az alak jó? 1 hónap alatt elérhető, ha nem vagyok messze tőle?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 27. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát itt vannak az ünnepek a nyakunkon tudod csokik, édességek hada.. most aztán tényleg szenvedés lesz ilyet elérned :S de minden lehetséges, csak akarni kell annyira.
2010. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez még át sem futott az agyamon, még ezek szerint nem vagyok ünnepi hangulatban. :) De igen, így lehet kicsit nehezebb lesz, mint gondoltam. Köszi :)
2010. nov. 27. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:
A feneked kirakhatod bárhol.. nem kell szenvedni hozzá -.-
2010. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó alak? Mekkora valaga van márXD
2010. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2010. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez kedves, köszi :D De nem az a cél és azért raktam ki ilyen képet h valóban az alakra menjek rá!


A többieknek meg, nem hiszem h egy ilyen alakú nő nem kéne :P A fenék meg azért látszik ekkorának, habár még így sem nagy, de a gatya elég szűk, egy farmerban nyilván más lenne a helyzet ;)

2010. nov. 28. 02:06
 7/9 anonim ***** válasza:

helló helló,álljuk csak meg:)

Szerintem ő nem a fenekét akarja kirakni hanem szeretne ilyen derekat!

És igen elérhető,de ha te a mikulás előtt másfél héttel ezt meg tudod csinálni,és kitudod hagyni a karácsonyi süteményeket akkor minden elismerésem:)

Ja és nagyobb városokban ott a karácsonyi forgatag és a kürtöskalácsok rengetege!

Szóval...amúgy meg ha nemsokkal vagy "vastagabb" akkor minek fogózni??nem ráérsz karácsony után amikor alapból kell:)??

2010. nov. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is erre az időszakra terveztem a nagy átalakulásom. :D Egyszerűen csak téli szünetben tudok sportolni és rendes időben ebédelni, mert suli mellett semmi időm..

Úgy vagyok vele, hogy inkább szenvedek egy rövidebb ideig, utána meg már teljesen jól fogom érezni magam, és tavaszra már nagyon rendben leszek. :) (Szép tervek:D)

2010. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket! :) Igaz, hogy pokolian meg fogok ezért az alakért szenvedni, de megéri. Ha nem is teljesen, de ha el is csábulnék a Karácsony miatt, akkor még utána két hét teljes eddzés és meglesz :)


Utolsónak meg szintén Sok sikert :) Kitartás...!

2010. nov. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!