Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora kereslet...

Szerintetek mekkora kereslet van ma Magyarországon egyedi parfümre megfizethető áron?

Figyelt kérdés
Egyedi alatt azt értem hogy te magad állítod össze, kevered ki az illatot, Egyedi üveggel, szórófejjel, kupakkal látod el és még a csomagolását, dobozát is te választod ki. Saját névvel és logóval is elláthatod
2010. nov. 29. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne rá kereslet. Én pl. mindig eljátszadozom a gondolattal, hogy milyen lenne, ha én állíthatnám össze a számomra legkellemesebb illatot, mikor egy sztárnak kijön egy új parfümje.

Attól függ, hogy mit értesz megfizethető alatt.

2010. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10500 forintért kívánnám adni az 50 milis és kegyetlenül erős illata van! pl barátnőmnek kevertünk egyet próbaképpen és a csuklóján 3 napig lehetett érezni úgy, hogy persze fürdött:)
2010. nov. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!