Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül ha Oriflame-tól...

Mennyibe kerül ha Oriflame-tól rendelek kell valami + költséget fizetnem annak akitől rendelek?

Figyelt kérdés
Egyik munkatársam ilyenekkel foglalkozik és ha rendelek tőle pl. 3 terméket akkor nekem kell neki + költséget fizetnem?
2010. dec. 3. 14:51
 1/3 anonim válasza:

Milyen plusz költséget? Nincs bérlete vagy mi? Nem lehetnek plusz költségek. Azért ügynök, mert megkapja az eladott termék után a megfelelő % ügynöki dijat.

Szerintem keress egy másik Oriflamest.

2010. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nem ha akarok rendelni tőle 1 terméket akkor fizetnem kell neki például mert tőle rendeltem, hogy neki is legyen haszna vagy csak a termék árát kell kifizetnem?
2010. dec. 4. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
csak a termék árát kell fizetned,ha régebb óta csinálja akkor még kevesebb is lessz :)
2010. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!