Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van már tetkójaa!...

Akinek van már tetkójaa! Mennyire fáj a tetoválás, neked mekkora van, lány vagy vagy fiú? : DDD

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van egy 12 centis old school tetoválás a lapockámon.Attól függ a fájdalom,hogy mekkora a fájdalomküszöböd.MEg attól is hogy hova csináltatod,mert ahol vékony a bőr,vagy nagyon csontos ott eléggé kellemetlen.Nekem nem fájt,inkább kellemetlen érzés,de kb perc után elzsibbad és nem érzel majd semmit :D
2010. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, kb15 perc *

ja és lány vagyok:)

2010. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is lány, csuklómon van, és nem mondanám, hogy nagyon fájt, meg el is zsibbad idővel. amúgy egy dátum van rajta
2010. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt abszolút, a nyakamon a csigolyáimnál van, nem tudom mekkora, olyan 15 centis kb. Lány vagyok.
2010. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tarkómon van, nem fájt

17L

2010. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nekem a hasamon van kb. 15 centis nonfiguratív-virágos minta. az első 10 percben azthittem h felállok és kirohanok. de aztán már alig éreztem. : )

18/L

2010. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem a csuklóm belső oldalán van, kb 2-3 cm-s. Szerintem abszolút kibírható, annyira nem rossz.. Mondjuk amikor a csuklóm teteje felé csinálta (vagy nem tudom h h írjam, ahol vége van a tenyeremnek)na szóval ott azért már nem csak kellemetlen volt, ott azért mar fájt.. de ott se úgy h elviselhetetlen legyen..

ja és lány vagyok.

2010. dec. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!