Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok? Melltartó...

Tapasztalatok? Melltartó ügyben ezt hogy éltétek meg? Ciki lesz?

Figyelt kérdés
Az lenne a szitu hogy vettünk anyummal push up melltartókat tök jo meg minden csak hogy eddig toppokat hordtam és most felvettem a polom és sokkal nagyobb a mellem és ez szerintem mindenkinek feltünik és hogy ezért cikizni fognak vagy hogy csináljam hogy ugy tünjön hogy lassan nő szoval pici a mellem (75/A) és hogy most felfog tünni h nagy lesz a mellem szoval mit vegyek fel egy héten keresztül hogy ne olyan feltünő legyen? vagy titeket nem szekáltak hogy mivan kitömöd? meg minden nálatok hogy zajlott? köszi a válaszokat:D15/L
2010. dec. 5. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem ciki, ha rákérdeznek simán megmondhatod, hogy push up nincs abba semmi ciki.:)
2010. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én nem rejtegetném, az én dolgom, semmi közük hozzá. Ha meg zavar, hogy kibeszélnek, akkor meg ha pulcsit veszel fel, nem fog látszani annyira,(vagy semennyire).

17/L

2010. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Jaj engem is kibeszéltek rögtön, hogy megnőtt a melle meg minden...
2010. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat zöld kezecske mindenkinek:D
2010. dec. 5. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Én nem vettem még sosem push up-os melltartót.Csak egy sima, kicsit szivacsosakat.

Amikor elkezdtem melltartót hordani lesz*rtam, hogy ki mit gondol, mert én tudtam, hogy kényelmetlen melltartó nélkül mozogni, tehát már szükséges volt.


Egyébként nekem még néha a mai napig beszólnak a mellem miatt.Főként fiú osztálytársaim szoktak azzal cikizni, hogy kicsi a mellem.Bár mióta 2 hónapja kioffoltam az egyik fiút, amikor beszólt, azóta senki nem szólt be:D

Mellesleg a 75/B-s átlagos, szerintem nem kicsi.

15/L

2010. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ amugy te nagyon szimpi vagy a többi válaszaidnál is:D
2010. dec. 5. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
15 éves vagy, gondolom már középsulis. egy átlag középsuliban nem cikizik ezért az embert, biztos sokan hordanak az osztályodból is push up melltartót. fel a fejjel!;)
2010. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ semi nem volt tesi öltözöben megdicsérték h milyen jol nézki:D
2010. dec. 6. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Na látod, kár volt parázni... :D Amúgy meg ha be is szóltak volna... szted hányan hordanak még ilyet? Elmondod, hogy most vetted, és kész, több köze nincs hozzá senkinek. :D
2010. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!