Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet szép francia...

Hogy lehet szép francia manikűrt csinálni?

Figyelt kérdés
Otthon. Sima körömre, nem műkörömre, szóval csak szimplán lakkozással. Próbálkoztam sablonnal, direkt vettem ilyen matricát amit a köröm végére kell ragasztani és azt körbekenni, majd mikor megszáradt a lakk lehúzni, de nem működött a dolog. A matrica hátuljáról a ragacs a körmömön maradt és mire leszedtem lejött a felkent lakk is:( Youtube-on láttam videót, de ott a csaj "szabadkézzel" simán körbekente a körömvégeit fehér lakkal. Én ehhez béna vagyok, nem lesz szép, egyforma meg pláne nem. Más hogy csinálja?
2010. dec. 6. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

én is szabadkézzel szoktam, mondjuk a jobb kezem elég macerás:S esetleg körömnyomda?

[link] szerintem így meg tudnád csinálni..

2010. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tényleg! Eszembe se jutott. Anyunak van ilyen készlete, majd kölcsönveszem tőle:) Bár nem tudom van-e ilyen franciás mintája.

Köszi

2010. dec. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!