Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szallagavatóra megyek, mit...

Szallagavatóra megyek, mit illik felvenni? (lécccciiiiiiiiiii)

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék ami szexi de elegáns legyen! cipő+ruha

linkeljetek kképet is!(hnap meek vásárolni és kell egykis segitség:D)

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszolóknak!

ja és 18 éves vagyok!!!:D


2010. dec. 7. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a newyorkerben vettem egy fekete-bézs ruhát, hozzá fekete tűsarkút fogok venni és csipkekesztyűt. Én dolgozni fogok szallagavatón, nem vendégként megyek, de szerintem ez szexi is és elegáns is.
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy öltözz fel, mintha színházba mennél kb.
2010. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
26%

először is a szalag csak egy "l"!! Ezt érettségi-felé közeledve már tudni kellene, általános iskolai anyag.

másodjára pedig, mi ezt a ruha kérdést az osztálytársakkal tárgyaltuk meg. valakinek csak van vmi elképzelése róla, miben kell menni. nálunk kis-, és nagyestélyik voltak, de az már régebben volt, nem tudom, most mi a divat.

harmadik pedig, hogy ez azért nem annyira életbevágóan fontos kérdés....

2010. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

1.Nem oktatgatni kell hanem a kérdésre a válasz:)

2.Kis estélyit a múlt százaadban hordatak!;)

Ma már miniruha,kokté ruha stb.!

Eről szerettem volna elképzelést de a válaszadók közül talán az 1. adott vmi normáális választ...Nah mind1

puszcsi

2010. dec. 7. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szija!

Én a bátyámén voltam egy fekete csizmanadrágban és hosszú szárú magassarkú csizmában!Fehér ilyen kicsit "simulós" selyemblúz volt rajtam és mellény!Ja meg egy millió tudod ez a vékony ezüst karkötő!

De most is megyek majd egy barátnőmére oda egy pont ugyan ilyet veszek fel csak nem tudom hogy rózsaszín vagy fekete legyen...:

[link]


Felső sor,középső fekete ruha,csak az enyémnek van pántja és van a közepén egy kisebb csat!

2010. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés, de kedves kérdező, te valami istenesen nagy r*ba*c lehetsz...
2019. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsónak a választ mert így kis nosztalgikus hangulatban láthatom az akkori énem.


Már csak azért is mert a kérdést 9 éve ìrtam ki és számomra is meglepő hogy az akkori énem ebben a stílusban írta ki a kérdést :D Nem ismerek magamra, mintha nem is én lettem volna...


Köszi még egyszer!:) Nem vagyok/voltam hülye pic*a

2019. ápr. 27. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
:D a lényeg, hogy már te is így tekintesz rá vissza. :D
2019. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!