Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én a segítségeteket akarom...

Én a segítségeteket akarom kérni. Tetóváltatni fogom, a mellem fölé egy fel írást. Istennel kapcsolatosan. Láttam már itt tudtatok ilyen témában segíteni?! F/17

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

és mi lenne a kérdésed ezzel kapcsolatban?


22l

2010. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyat varrass aminek értelme is van. Ne ien sz*rokat.

Meg melled fölé :) Kicsit leszel Rambo.

18/F

2010. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdés az lenne hogy idézeteket tudnátok-e mutatni.
2010. dec. 8. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm. Ilyenen már én is gondolkodtam, de egyelőre nem tervezek semmit.

Ami így hirtelen eszembe jut:

-Biblia dióhéjban: "Mert úgy szerette Isten a világot, hogy az ő egyszülött fiát adta, hogy aki hisz őbenne el ne vesszen, hanem örök élete legyen." Remélem jól idéztem, de azért keress rá. Aszem János evangéliuma.


Sztem inkább az Újszövetségbben vannak ilyesmi mondatok, de az Ószövetség is fontos, csak vhogy az Új az mégis talán. Meg ott vannak Jézus beszédeiből is dolgok. Vagy akár ha csak azt a halat teszed, az is elég jelentős. Tod az a hal, ami a kereszténység jelképe. De sztem másoknak is vannak jó mondásai, ilyenek, hogy "Légy bátor és erős." Olvastam én is és volt, ami már nagyon megtetszett, csak már elfelejtettem.

2011. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Am a legjobb lenne, ha te keresnél idézetet magadnak. Ez fontos, rólad van szó és magadra akarsz tetováltatni. Te válasszd ki, amit szeretnél és úgy érzed fontos neked. Ne mástól várd, hogy ajánljanak valamit vagy abból az 1-2 ajánlatból válassz, amit itt leírnának, hanem amit te választasz ki vagy sokat jelent neked. Érted.

Ja és akkor már kérheted Isten segítségét, hogy adjon valamit neked

(előző voltam)

2011. jan. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!