Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » El sem tudom képzelni hogy...

El sem tudom képzelni hogy tudnak így élni, miért?

Figyelt kérdés

Igazából én magam sem tartom magam szépnek az arcom miatt, (forma, berendezés stb). A magasságom az jó, a mellem gyönyörű, nyaktól lefele minden ok , tálalni is tudom, de az arcom, nem is ronda, még annak is jobban örülnék, hanem olyan jellegtelen, vagy jelentéktelen. Azonban el sem tudom képzelni hogy hogy tudnak élni azok akik még nálam is csúnyábbak, úgyértem hogy kövérebbek pattanásosabbak, nagyobb orrúak stb. Ha meglátok egy jóképű férfit egy ilyen tipusú nővel mindig arra gondolok, hogy szegény csaj de átverik, csak lónincsszamár alapon vannak vele, vagy majd úgyis kidobják. Nem értem hogy tűnhetnek boldognak, nevethetnek teli szájjal, hogy hihetik hogy valaki szereti őket úgy. Hangsúlyozom én sem tartom magamat szépnek, de náluk valahogy szebbnek tartom magam. Vagy minél messzebb van valaki a szépségtől, annál inkább beletőrödik és nem törekszik rá. Nem értem hogy lehetnek az ilyen nők boldogok, nem látják hogy mennyivel szebbek is vannak tőlük. Nem értem...pedig próbálom. Amúgy sok embernek tetszem általában, de egy pillanatig sem tudnék járni senkivel. Úgy megyek végig az utcán hogy azokat az embereket akik nem szépek semmibe sem nézem, vajon őket Isten miért teremtette meg. Aztán meg ott vannak azok, akik beöltöznek divatos ruhába nőcisen, közben pedig nem áll rajtuk jól semmi, mert kibuggyan a háj, meg az arcuk sminkkel is ronda vonású, játsszák a nagynőt, az ilyenek hogy merészelik..Szerintem ennyi nőkategória van: alaptípus


1. a győztesek-klasszikusan szép nők-akik természetesen olyanok

2. vonzó nő, ebbe sorolom magamat is- apró hibák, de van benne valami nagyon vonzó-hiszen sok embert vonzok

3. átlag nő-ő is lehetne vonzó, de valamiért nem az

4. csúnya nő ezen belül aki vonzón viseli a csúnyaságát és kihasználja a karakterességét, és aki nagyon csúnya és megvan szeppenve

5. feljavított átlag-ide tartoznak a legtöbben ma: ez alatt azt értem, hogy sok minden klappol, ruháik ,sminkjeik vannak amiben jól érzik magukat, de alapvetően nem lesznek szebbek mind attól amit viselnek, csak lélekben elégedettebbek- egy átlag szépen felöltöztetve megcsinálva.


2010. dec. 9. 18:08
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Öregem... szar lehet neked. Hány éves vagy?...

Hogy kérdésedre válaszoljak: mint teljesen átlagos (kicsit átlag alatti) nő írom, hogy remekül tudok így élni. Kenyér nélkül már nehezebb lenne, meg fedél is van a fejem fölött, sőt barátaim is vannak, meg céljaim, amiket általában elérek, így elég könnyű így élni.

Tudod, ha meglátok egy jóképű pasit egy nem olyan szép nővel, arra gondolok, hogy a nő egy mázlista, hogy talált egy srácot, akinek nem a külső a legfontosabb, és még oltárian is néz ki. Nem hiszem, hogy azért lennének egy átlagos vagy csúnyácska nővel, mert nincs ló, jó a szamár. Gondold végig logikusan: ha jó pasi, ragadnak rá a csajok...

De tudod mit?... mindegy. Csak hidd el, lehet szeretni a nem túl szép, sőt, a kimondottan ronda embereket is, ők is lehetnek boldogok, és ne is járj senkivel, viszont tarts magadnál egy tükröt állandóan.

Minden rossz szándék nélkül.

Pirlipat, az egérkirálylány.

2010. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
94%

ahogy olvastalak úgy ment fel bennem a pumpa!! Szóval igyekszem finoman, és nőiesen fogalmazni, pedig tudnék olyat...


Mégis kinek képzeled magad? ha valaki csúnyácskább, vagy ducibb nálad, az már nem élhet teljes életet? nem lehet boldog egy férfi oldalán? neki nem jár boldogság???


"Úgy megyek végig az utcán hogy azokat az embereket akik nem szépek semmibe sem nézem, vajon őket Isten miért teremtette meg."


hát el mész te büdös p.csába!!! fú, ha ezt nekem szemtől szemben adtad volna elő, kaptál volna tőlem egy "altatót" az biztos.


lehet, hogy más csúnyább, és kövérebb nálad, de hogy 100szor jobb ember, mint te az biztos!! Szégyelld magad, kis önimádó, gyűlölködő dög!!!!!!!!!!


22l

2010. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

:/ hát nem tudom. Én átlagosnak tartom magamat. Kicsit duci vagyok(van rajtam mit fogni) viszont az arcomat mindneki dícséri hogy milyen szép. "Aztán meg ott vannak azok, akik beöltöznek divatos ruhába nőcisen, közben pedig nem áll rajtuk jól semmi, mert kibuggyan a háj"

és akkor mi van?:/ Nem értem, néhány ember, miért nem tud a saját dolgával törődni? Amugy az jobb lenne, ha minden ember ugyan úgy nézne ki, minden ember tökéletes lenne, vagy pedig mindenki bűnronda? Mindenki megtalálja azt, aki illik hozzá. Tudod ellentétek vonzák egymást. És nem csak a kinézet számít.

2010. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

te el vagy varázsolva...


Amúgy nem gondoltál arra, hogy másoknak nem csak a külső a lényeg egy párkapcsolatban?Hanem,a belső tuljdonságok?És mindenkinek más a vonzó és nem csak a szép embereket lehet szeretni.


Már ebből a pár mondatodból megiéltem, hogy te kinézhetsz akárhogy belülről egy olyan ember vagy aki nem ismeri az igazi értékeket és nem vagy a legjobb BELSŐ tulajdonságokkal megáldva ha a kevésbé, (általad) kevésbé szép nőkről úgy nyilatkozol ahogy.


És nem mindig a szép nők a sikeresek....

És felejtsd el, hogy a a nem szép nők nem lehetnek boldogok...Ugyanolyan joguk van rá és lemerem fogadni jobb emberek mint te.


Szálj le a magas lóról ...mert hamar kiderül milyen ember vagy!

2010. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

Felteszem, tudsz olvasni, szóval:

Boris Vian: Nyírj.nk ki minden r.hadékot.

Ajánlom szíves figyelmedbe.

2010. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne tudnának boldogan élni azok akik csúnyábbak?Nincs is olyan hogy csúnya,bátyámnak a barátnője az én szememben nem szép de neki igen,3 éve vannak együtt.Amúgy nem értelek,nincs pasid és féltékeny vagy azokra akiknek igen,vagy mi?
2010. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Elősször azt írod átlagos,tucat arcod van,aztán meg,hogy jó nőnek tartod magad.Eldönthetnéd.Tudod lehet valaki gyönyörű ha hülye vagy esetleg olyan felszines csitri mint Te vagy.Megnézném azért a pofikád,hogy mire van ekkora arcod.Én ugyan elégedett vagyok a külsőmmel,de még ígyis felidegesített ez a kérdés.

Szerinted csak a külső adottságai tesznek egy embert szerethetővvé?Tudod,lehet nem csak a belsőddel van baj,lehet még azért nem volt senkid,mert pont egy vagy a csúnyácsaka lányok közül akiket annyira lenézel,csak még nem vetted észre.

2010. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

ja amúgy szerintem két nő típus van:


az ilyen beképzelt liba mint te


és a normális emberi belső értékekre törekvő lányok akik nem ilyen felszínesek


és ne gyere itt Istennel nekem mert én azt nem értem, hogy ilyen önelégült libákat hogy teremthetett...


Na erre mit lépsz?


És ha olyan elégdett vagy a külsőddel mutass már egy képecskét!

2010. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
szerethetővé*
2010. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
62%

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:30

Az lemaradt h isten amúgy sem létezik,szóval ne izgulj,nem az ő műve amit te beképzelsz magadnak....

2010. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!