Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy mekkora...

Honnan tudom, hogy mekkora derékmelegítő kell nekem?

Figyelt kérdés

Láttam egy butikban kiírva, hogy akciósan 1500Ft, ennyiért pedig megéri:)

Csak nem tudom, mekkora kell nekem.Van S-es, M-es, L-es és XL-es is.

Derekam 67cm, a csípőm 83cm.


A butik tényleg kicsi, nincs próbafülke se ...

Szerintetek mekkora kellhet?

Nem akarom, hogy kicsi legyen, mert akkor szorítana, ha meg nagy, akkor meg állandóan húzgálni kellene ... és lássuk be, egész nap egyik sem jó.

15/L


2010. dec. 9. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
egy derékmelegítőt meg tudsz próbálni attól, h nincsen próbafülke. plusz az eladók is biztos segítenek
2010. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem XS-es van és ducibb vagyok nálad, mondjuk én meg sem néztem, hogy milyen méretek vannak csak elvettem egyet, és nem szorít
2010. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szerintem az lesz, hogy holnap ha megyek kérek egy kis segítséget az eladótól!:)


Felpróbálni ott azért nem szeretném, mert ez a butik a plázába van, pont a pláza bejárata mellett, ahol egy csomóan járnak-kelnek és nincs bezárható ajtaja, sőt semmilyen ajtaja a boltnak, csak egy rács, amit akkor engednek le ha be van zárva az üzlet:S

És úgy, hogy mindenki lát, nem akarom próbálgatni:(


De ha elmondom a méreteimet, meg látja az alakomat az eladó biztos tud segíteni!

2010. dec. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!