Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az FM Group által forgalmazott...

Az FM Group által forgalmazott parfümökről mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Azoknak intézném ezt a kérdést akiknek van tapasztalata (használja, használta, ismerőse használja)


Ilyen jellegű kommenteket nem szeretnék hogy "sz*r hamisítvány" "csalók" stb ha így gondolod írd le mire alapozod :)


2010. dec. 10. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Olyan érdekelne hogy tényleg olyan-e mint az eredeti nagyon kis eltéréssel??

Tartóssága?

2010. dec. 10. 14:02
 2/9 arbeitmachtfrei ***** válasza:
52%
Élből rühellem az ilyen MLM marhaságokat, de egyszer nem akartam megbántani egy ismerőst és elfogadtam tőle a termékmintákat. Azt hiszem 100 féle kis fiola parfűm volt. Idővel elhasználtuk, és nem tudnék rá rosszat mondani.
2010. dec. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Én megindoklom, miért szarok és hamisítványok.

Jelenleg a parfümgyártásnak vannak az egyik legkomolyabb biztonsági intézkedései a világon. Nem vicc. A gyárból nem lehet parfümöt sem kihozni, sem kilopni,majdnem úgy ellenőrzik,mint a gyémántbányákban, ezt a világ legkeresettebb magyar származású parfümkészítő mondta. Ő mondta azt is, hogy nincs olyan, hogy a gyárból kihozott, csak átcsomagolt , ezek hamisítványok, amiket vagy mű anyagokkal, vagy veszélyes vegyszerekkel állítanak elő.Sláger Rádiós riport volt.

2010. dec. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat :)

Csak benne megfordult hogy kipróbálom de így eléggé meg lettem győzve :)

Maradok az eredetinél :)

2010. dec. 10. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer ajándékba kaptam egyet. És hát volt egy bizonyos ócska beütésű utószaga. Nem vagyok rá többet kíváncsi.
2010. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én hónapok óta FM-es parfümöket használok..én teljesen megvagyok velük elégedve(:
2010. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én használtam már, mert kinéztem egy eredetit, amire akkor nem volt épp pénzem és úgy voltam vele, hogy kipróbálom, egy ismerősöm úgy is annyira nyomult.


Nem volt olyan az illata. Hasonlított talán, de volt valami gagyi beütése és tartós sem volt. Azóta ráadásul még az ára is több lett. Szerintem nem éri meg. Szarok. Hamisítványok. Jó szöveg, hogy ugyanaz stb. Na persze. Még a színe sem stimmel...

2010. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem két fm parfümöm is van, mindkettő EDP. Az egyik hugo boss, a másik cristian dior utánzat. Nagyon tartósak szerintem, van, hogy ha hazajövök a suliból még 1 fújásnyit is lehet picit érezni ha valaki megszagolja a nyakam, 12 óra után már gyengül. De én csak 1-et fújok, ha 2-t fújok belőle, akkor nagyon jól lehet érezni őket. Ha nincs pénzed 5-10000 ftorintosra, akkor egy próbát megér ;)
2011. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálunk az egész család FM-es parfümöket használ. Nagyon szeretjük mert sok illat közül választani és tartós az illatuk, valóban eau de parfümök. Szemben az Avon és Oriflame “parfümökkel” ahol szinte csak eau de toilette-k vannak. Engem különösebben nem izgat, hogy egy márkás parfüm az alapja, mindegyiknek nagyon jó az illata. Kedvezőbb az ára is.
2020. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!