Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok melyik jön be nektek...

Mr. Zaccmester kérdése:

Lányok melyik jön be nektek jobban: egy közepes úszógumi de testesebb pasi ( 80-85kg ) vagy pedig egy kockás hasú kidolgozott de vékonyabb, keskenyebb pasi ( 65-70kg )?

Figyelt kérdés

Életkor is kérnék a válaszokhoz, és leginkább a 20-30 éves nők válaszaira lennék kíváncsi!

Én 25 éves fiú vagyok.


2010. dec. 14. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ideálom ilyen tekintetben. Ha vmi megfog benne, akkor mindegy, milyen a teste (max. annyi, hogy ne legyen szumóbirkózó, girhes vagy túlgyúrt).
2010. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
testesebb
2010. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

tegnap 16.10 vagyok

Az én szubjektív véleményem, hogy pont jó az alkatod. Nekem nem tetszenek sem az ennél izmosabb, sem az ennél husisabb pasik. De mindenkinek más tetszik, lehet, hogy valakinek így még vékonyka vagy. De azt gondolom, ha te így jól érzed magad a bőrödben nem kell folyton valamin erőlködnöd pár negatív kritika miatt. Magadnak próbálj meg tetszeni! :)

20L

2010. dec. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

a vékonyabb. az úszógumikat kifejezetten nem szeretem, attól vhogy olyan szerencsétlennek tűnik szegény:D nemkell h kidolgozott kockahasa legyen, csak úszógumija ne legyen.

neked ajánlok egykis karra gyúrást, meg mellre, és meglátod botlanak majd a csajok melletted :D

25L

2010. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A testesebbre szavazok, de a te alakodra meg azt mondom, tökéletes. :) Szóval nincs veled semmi gond. Férjem is ilyen volt, mikor megismerte, most viszont testes, úszógumis. :)


30/nő

2010. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!