Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel győzzem meg a barátnőmet...

Mivel győzzem meg a barátnőmet, hogy elvigye a lányát? :-)

Figyelt kérdés

Én a lányommal megbeszéltem amikor még 12 éves volt,hogy elmegyünk kozmetikushoz,és kipróbáljuk a gyantát.Tetszett neki az ötlet,mivel nem sok szőr volt neki,nem is fájt neki annyira.Szerencsére már még kevesebb szőr van neki.

A barátnőm viszont nem szeretné elvinni a lányát,ill. szeretné is meg nem is,valami indokot kéne mondanotok,bár nem értem hogy ez miért nem elég,hogy a 15 éves lányomnak már alig van szőre.. :)


2010. dec. 17. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
csak mond neki, h kérdezze meg a lányát, van-e rá igénye. így végül a lánya akarata érvényesül...
2010. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Én egyetértek a barátnőddel. őt..nem értem mért kellet egy 12 éves lányt elvinni kozmetikushoz gyantáztatni. A lányod bőre(ahol gyantáztatja) a későbbiekben pedig nagyon csúnya lesz.
2010. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kétlem :-)

Mitől lenne csúnya ? :)

2010. dec. 17. 19:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Előző... Dehogy lesz csúnya a lány bőre:) Max évek múltán is hálás lesz anyukájának, hogy megengedte neki, és elhordta...ritkulni foga szőre, és sose fog szenvedni ezzel. Én teljesen egyet értek Veled kedves kérdező! De nem tudom mivel győzhetnéd meg a barátnődet... meg értelmét se látom :) Ő dolga.
2010. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy anyagilag nem állnak úgy... azért nem mindenki teheti meg, hogy havonta több ezret otthagyjon ilyenekre.

Amúgy tényleg a lányt kéne megkérdezni.

2010. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sztem ha a lány szeretné, akkor simán el lehet menni ilyen korban. Meg azt is érdemes lenne megnézni, hogy cikizik-e a suliban, és ha igen, akkor hogy viseli. Mert ha a lányt nem érdekli az egész, jobb magára hagyni... attól még, hogy most a szőrtelen test a menő, sztem nem igénytelen az sem, aki a saját döntéséből nem szőrtelenít.

De ha korábban elkezdi, semmi baja nem lesz tőle. Én is 12 évesen kezdtem (mondjuk az én szőröm sűrűn, gyakran és erősen is nő), nem lett a bőrömnek tőle semmi baja, max. egy kicsit lett sűrűbb a szőr a felső combom hátsó részén, de ennyi. Meg ha tervezi a lány meg anyuka a szőrtelenítést, akkor nem egy hátrány, ha előbb megszokja a fájdalmat.

2010. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem csúnya volt a szemöldököm és bajszom is volt, így engem már 5.-esen elvitt anyukám, de csak örülök neki, hogy rászedett. Most 19 évesen sincs semmilyen hátrányom belőle, csak legalább szebben töltöttem azokat az éveket. :)
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát igen,az én lányom is mindig megköszöni.

Hát,nem állnak rosszul,tudom,mivel a barátnőm :-)

Majd még holnap beszélek Vele.

Nem hinném hogy cikizik,de figyelj: most az jobb,ha elkezdi borotválni,és erős szőre lesz ? Szerintem nem :)

Mégegyszer köszönöm nektek :-)

2010. dec. 17. 23:00
 9/16 anonim ***** válasza:
A borotválástól NEM lesz erősebb a szőr értsétek már meg! Semmi baja nem lesz a kislánynak, ha borotválni kezdi, csak valamilyen szőrtelenítési módszert engedjen neki az édesanyja.
2010. dec. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De igen, a borotválástól erősebb lesz a szőrzet!
2010. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!